Irina Shayk nie pozostawia wiele wyobraźni! Ten strój jest bardzo gorący

2021-04-06 23:03 es
Irina Shayk
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Irina Shayk podniosła temperaturę na Instagramie! Pokazała fanom ujęcia z przymierzalni... Gwiazda chodziła w wirtualnym pokazie kolekcji Muglera Wiosna Lato 2021. Strój, który przymierzyła Irina Shayk, nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni... Jej boskie ciało wygląda w nim bardzo seksownie!

Od ponad roku żyjemy w innym świecie. Przez pandemię koronawirusa zmieniło się wszystko. Także przemysł modowy. O pokazach takich jak kiedyś możemy na jakiś czas zapomnieć. Nie ma tłumów na premierze kolekcji, nie ma wystawnych bankietów, ani czerwonych dywanów.

Jednak biznes musi działać. Dlatego coraz więcej marek przenosi swoje pokazy do internetu. I tak w ubiegłym tygodniu ukazał się film, który przedstawiał wirtualną premierę kolekcji Muglera Wiosna Lato 2021.

Jedną z modelek była Irina Shayk. Na swoim Instagramie gwiazda pokazała ujęcie z przymiarki. Jest gorąco!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Irina Shayk kusi na Instagramie

Kiedy Irina Shayk pokazała się filmie promującym nową kolekcję Muglera, szczęki nam opadły. Ależ ta kobieta ma ciało!

Teraz możemy jeszcze raz zobaczyć ją w kusym stroju. Irina Shayk opublikowała na Instagramie zdjęcie z przymiarki. Ubrana w kombinezon, który nie pozostawia zbyt wiele dla wyobraźni, wygląda nieziemsko!

Gwiazda pokazała swoje jędrne pośladki, gdy uwodzicielsko pozowała z rękami na lustrze, a jej bajeczne ciało było widoczne w odbiciu lustra.

Najczęściej powtarzającym się komentarzem pod zdjęciami, które opublikowała Irina Shayk, było emoji z płomieniem. I to najlepiej podsumowuje fotki!

NAJNOWSZE