Baron i Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka i Baron RAZEM? Media na tropie ich związku

2021-09-29 16:02

Wygląda na to, że mamy w polskim show-biznesie nowy związek... jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom Sandra Kubicka i Baron są razem! Faktycznie, para od jakiegoś czasu wysyła delikatne sygnały, że coś ich łączy. Na razie jednak oficjalnych dowodów na Instagramie brak. Media jednak mają swoje dowody...

Wygląda na to, że mamy w polskim show-biznesie nową parę... Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom Sandra Kubicka i Baron są razem! Na razie jednak to tylko pogłoski...

Zdaje się, że po głośnych związkach Baron zmienił swoje podejście. Muzyk spotkał się z Julią Wieniawą, która ostatnio podsumowała ich relację jako: krótka pomyłka. Kolejny, jeszcze bardziej medialny związek Barona był z Blanką Lipińską. Ten jednak także nie przetrwał próby czasu.

Czy tym razem, z dala od blasków fleszy będzie lepiej?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Sandra Kubicka i Baron są razem?!

Wnikliwi obserwatorzy mogli zauważyć, że Sandra Kubicka i Baron od jakiegoś czasu sugerowali swoją bliskość... Publikowali stories z tych samych miejsc, modelka pozowała w koszulce muzyka, a on pokazywał się w ubraniach, które współtworzyła.

Poza tym Sandra Kubicka publikowała na stories wpisy, w których zachwycała się "piękną, dojrzałą i spokojną miłością, jaką odnalazła".

Na razie jednak to tylko sugestie, pogłoski i aluzje... Sandra Kubicka i Baron nie pozują razem na ściankach ani nie publikują wspólnych zdjęć. Według informatora Pudelka, to inicjatywa muzyka! Tymczasem para ma się spotykać już od dłuższego czasu.

Informuje źródło Pudelka.

Liczymy, że wkrótce Sandra Kubicka i Baron się ujawnią. Razem wyglądaliby po prostu przepięknie!

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?

Można ich spotkać razem na imprezach. (...) Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.