Sanah i Sobel?! Internauci podzieleni: "Dziwne, że mu się chciało"

2021-10-14 23:02 es
Sanah i Sobel
Autor: WBF/ east news

O tym, że świat rapu i popu się przenika, wiedzą już wszyscy. Te współprace nie budzą już tak negatywnych emocji, jak przed laty. Jednak tym razem internet jest nieco podzielony. Sanah i Sobel nagrali wspólną piosenkę "Cześć, jak się masz?". Niektórzy fani wokalistki twierdzą, że to wizerunkowy strzał w kolano. Czy na pewno?

Sanah bardzo szybko stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Jej piosenki sprawiły, że zdobyła nie tylko pozycję w rozgłośniach radiowych, ale również wielką sympatię wśród fanów.

Tymczasem Sobel jest teraz w zupełnie innej sytuacji. Nie można mu odmówić talentu i flow, jednak ostatnio zaliczył kilka wtop. Fani mocno go skrytykowali za przerwanie koncertu, podczas którego raper był wyraźnie znudzony i nie w formie. Do tego dochodzi jeszcze akcja z wyzywaniem fana, który wszedł na scenę podczas występu...

Czy połączenie Sanah - Sobel miało szansę się udać?

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Sanah i Sobel "Cześć, jak się masz?". Internauci podzieleni

Na Instagramie Sanah pokazała efekt ostatniej współpracy. Mieszanie się popu i rapu to coś, co obserwujemy od dawna, dlatego fakt, że wokalistka wybrała kogoś właśnie z tego gatunku, nie jest zaskoczeniem. Niektórych szokuje jednak, że jest to właśnie Sobel.

Sanah i Sobel wydali wspólną piosenkę "Cześć, jak się masz?". Ta współpraca podzieliła obserwatorów wokalistki.

- Pięknie wyszło❤️

- Najdziwniejsze połączenie artystów na świecie kochana artystka i sobel

- PR-owy strzał w kolano xD

- duo na które czekałam!!! 🤍🙌🏻 gratuluję tak świetnej piosenki i tak wspaniałego teledysku!!

- Ciekawe czy będzie mu się chciało

...czytamy na Instagramie.

A jak Wam się podoba?

Sonda
Jak podoba Ci się ten duet?

Dodajmy, że klip do piosenki "Cześć, jak się masz?" w zaledwie dwa dni przekroczył na YouTube 3 mln wyświetleń. Sądząc po tym wyniku oraz po komentarzach pod wideo, współpraca Sobla i Sanah wyszła chyba całkiem nieźle!

Zobacz też: Tak wyglądają polskie gwiazdy BEZ MAKIJAŻU!

NAJNOWSZE