Ryan Reynolds żałuje, że wziął ślub w TYM miejscu! „Zawsze będziemy za to przepraszać”

2020-08-05 14:00 AM
Blake Lively, Ryan Reynolds
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Blake Lively i Ryan Reynolds pobrali się w 2012 roku. A wiedzieliście, że kilka lat później ponownie wzięli ślub ale tym razem w domowym zaciszu? Wszystko przez to, że ich pierwsza ceremonia odbyła się w miejscu, w którym skandalicznie traktowano ludzi.

Blake Lively i Ryan Reynolds są wzorem dla milionów osób. Są małżeństwem od 2012 roku i oboje przyciągają uwagę internautów. Wszystko za sprawą ich poczucia humoru i wzajemnego dystansu. Kochają nawzajem robić sobie żarty i publicznie sobie dogryzać. Takiego podejścia zazdrości im mnóstwo osób. Często również przy okazji publicznych wystąpień, Ryan pozwala sobie na dużą dawkę poczucia humoru.

Tym razem jednak żarty odłożył na bok. Jest coś, co męczy go od 8 lat. Chodzi o ślub z Blake Lively. Oczywiście nie żałuje, że poślubił aktorkę ale żałuje w jakim miejscu odbyła się ceremonia. Ich zaślubiny odbyły się w Południowej Karolinie, w Boone Hall. Jest to jedna z najstarszych plantacji w Ameryce, gdzie uprawia się rośliny. Niestety plantacja w przeszłości żyła z niewolniczej pracy. Na jej terenie znajdowało się też mnóstwo domków, gdzie mieszkali niewolnicy, którzy pracowali przy roślinach. Budowali także domy w innych miastach w Karolinie Południowej. Gdy tylko Ryan dowiedział się o tym, od razu przeprosił, mówiąc, że będzie tego żałował do końca życia. By nieco zagłuszyć sumienie on i Blake Lively kilka lat później ponownie wzięli ślub, tym razem na terenie swojej rezydencji.

To jest coś, za co zawsze będziemy głęboko i bezwarunkowo przepraszać. Nie da się z tym pogodzić. To co widzieliśmy w tamtym czasie, było miejscem na ślub na Pintereście. To, co zobaczyliśmy później, to miejsce zbudowane na niewyobrażalnej tragedii. Wiele lat później pobraliśmy się ponownie w domu.

Blake Lively i Ryan Reynolds nie pozostają też obojętni na los pokrzywdzonych. Często angażują się w charytatywne zbiórki. Ostatnio po zabójstwie George’a Floyda przekazali 200 000 dolarów na rzecz walki z rasizmem.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE