Sean Penn i Leila George wzięli ślub na Zoomie! Romantycznie?

2020-08-05 10:32 KP
Sean Penn
Autor: Rex Features/East News

Sean Penn od zaledwie kilku dni jest świeżo upieczonym mężem młodziutkiej aktorki Leili George. Para zdecydowała się na ślub mimo epidemii, a to oznacza, że ceremonia ich zaślubin musiała przyjść inny kształt niż to tradycyjnie przyjęto. Z powodu kwestii bezpieczeństwa aktor i jego wybranka pobrali się za pomocą Zooma!

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, 59-letni Sean Penn wziął kilka dni temu w tajemnicy ślub ze swoją młodszą o 31 lat dziewczyną. Aktor i jego wybranka - córka aktora Jurrasic World, Vincenta D'Onofrio - spotykali się od czterech lat, gdy podjęli decyzję o ślubie.

Pandemia koronawirusa od miesięcy niszczy plany par młodych, które miały nadzieję na wystawne przyjęcia weselne w dużym gronie. Dla Seana Penna nie stanowiło to jednak problemu - aktor i Leila George postanowili wziąć cichy ślub, a towarzyszyło im w tym wyłącznie kilka najbliższych osób. Co więcej - ceremonia odbyła się w ich domu, a urzędnik udzielił im ślubu... za pośrednictwem Zooma!

Sean Penn i Leila George i ich ślub w pandemii

O tamtym dniu Sean Penn opowiedział teraz osobiście.

Zrobiliśmy koronaślub. To znaczy, że urzędnik był na Zoomie, a my byliśmy w domu z dwójką moich dzieci i jej bratem. Zrobiliśmy to w ten sposób.

- powiedział gwiazdor.

Oczywiście nie wszystkie gwiazdy zadowalają się takimi ślubnymi okolicznościami. Z powodu pandemii swoje śluby przełożyli już m.in. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez oraz Katy Perry i Orlando Bloom. Zaplanowany pierwotnie na maj książęcy ślub początkowo przełożyła też księżniczka Beatrycze i jej wybranek Edoardo Mapelli Mozzi. Para ostatecznie pobrała się w mniejszym gronie w połowie lipca.

NAJNOWSZE