Tomasz Wygoda, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maserak

i

Autor: AKPA Agnieszka Kaczorowska z żalem mówi o porażce w walce o fotel jurorski w "Tańcu z Gwiazdami"

Afera

Rozżalona Aga Kaczorwska uderza w jurora "Tańca z Gwiazdami". Maserak nie wytrzymał!

2024-03-03 19:07

Agnieszka Kaczorowska, związana niegdyś z "Tańcem z Gwiazdami" miała chrapkę na fotel jurorski w 14. edycji popularnego show. Pomimo wielkich oczekiwań, nie udało jej się spełnić tego marzenia. Wielce rozżalona i jakby odrobinę zazdrosna o sukces innych, podzieliła się publicznie swoim rozczarowaniem, uderzając w Tomasza Wygodę. Rafał Maserak postanowił powiedzieć, co myśli o takim zachowaniu.

W 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" nastąpiła totalna zmiana jurorów. Z programem pożegnali się Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny, a do Iwony Pavlović, która obecna jest od samego początku show, dołączyli Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Produkcja, na etapie castingów, doskonale zdawała sobie sprawę z tego, iż Agnieszka Kaczorowska ma wielką chęć zasiąść w jury, więc dali jej szansę zaprezentowania się na przesłuchaniu i choć tancerka wyróżnia się olbrzymią wiedzą na temat tańca, twórcy show ostatecznie nie zdecydowali się na nią. Marzenia Agi legły w gruzach, a celebrytka postanowiła opowiedzieć publicznie o emocjach, jakie jej towarzyszą w związku z tą zawodową porażką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łóżkowe upodobania Agnieszki Kaczorowskiej. "Jestem gotowa na wszystko"

short Julia Żugaj Bestsellery Empiku - Zaręczyny | Eska

Agnieszka Kaczorowska nie pogodziła się z zawodową porażką?

Wydaje się jakby Agnieszka Kaczorwoska nie do końca pogodziła się z odrzuceniem jej kandydatury do jury "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z dziennikarką "Plotka" opowiedziała o całej sytuacji, a w jej wypowiedziach wyraźnie dało się wyczuć żal, rozgoryczenie i delikatną zazdrość, o to, że ktoś inny będzie oceniał uczestników. Aga nie może przeżyć, że produkcja zdecydowała się na mało znanego szerszej publiczności Tomasza Wygodę, który pracuje na co dzień w teatrze i specjalizuje się w tańcu artystycznym. Kaczorowska wyraźnie podczas rozmowy zaznaczyła, że jej wiedza na temat tańca towarzyskiego jest znacznie bardziej rozległa, a więc tym samym, to ona byłaby lepszym wyborem do jury. Producenci najwyraźniej kierowali się innym kluczem, co tancerka rozumie, ale nie wiedzieć czemu zamiast pogratulować koledze, pielęgnuje w sobie negatywne uczucia.

Do Rafała Maseraka dotarła wypowiedź Agnieszki Kaczorowskiej, więc "na gorąco" postanowił odnieść się do jej słów - Wzdycham, ponieważ Agnieszka trochę odleciała. I uważam, że troszeczkę przesadza. Wydaje mi się, że to jest taka jakaś jej zazdrość. Miała możliwość być na castingu na jurora, no niestety jej się nie udało. I teraz po prostu swoje żale wylewa w internecie - oznajmił.

Agnieszka z rozbawieniem skomentowała wywód Maseraka - A Rafał Maserak, nie słuchając prawdopodobnie całej wypowiedzi, postanowił stwierdzić, że "odleciałam", po czym powiedział dokładnie to samo, co ja, czyli, że to inny świat tańca - podsumowała Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: Screen/Instagram/@agakaczor Agnieszka Kaczorowska na Instagramie odpowiada Masarakowi