Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF

Łóżkowe upodobania Agnieszki Kaczorowskiej. "Jestem gotowa na wszystko"

2022-04-29 13:51

Agnieszka Kaczorowska jeszcze nigdy nie opowiedziała o swoim seksie tak dużo jak teraz. Co skłoniło gwiazdę do szczerych wyznań? Tancerka opowiada o swoich upodobaniach i zdradza receptę na udane życie seksualne. „Nie zamykam się, nie mam w sobie blokad”.

Agnieszka Kaczorowska udzieliła wywiadu Marice Grądkowskiej prowadzącej podcast „Jak mi dobrze w show-biznesie”. Z rozmowy można dowiedzieć się więcej na temat pożycia seksualnego Agnieszki Kaczorowskiej, niż wiadomo było do tej pory, a wiadomo było dużo, gdyż tancerka nie ma przed opinią publiczną wiele tajemnic. W rozmowie zdradziła o tym jak wygląda jej seks z narzeczonym po dwóch porodach.

Agnieszka Kaczorowska opowiada jak wygląda u niej udany seks

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córek, które wychowuje ze swoim partnerem Maciejem Pelą. 30-latka skorzystała z zaproszenia do programu „Jak mi dobrze w show-biznesie i odpowiedziała na bardzo osobiste pytania dotyczące bliskości i seksu po porodzie.

W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku, a przeszliśmy razem tyle, mam na myśli dwa porody, a są to sytuacje bardzo intymne – powiedziała Kaczorowska w podcaście - Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. Uwielbiam to w naszej strefie życia, że za każdym razem jest trochę inaczej. Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było. Wtedy było super, teraz też jest super – zdradza Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska chciałaby zagrać „zdzirę”

Agnieszka Kaczorowska w niczym nie przypomina granej przez siebie w serialu „Klan” Bożenki, która jest uosobieniem wszelkich cnót. A co więcej, Aga wyznała, że po latach wcielania się postać grzecznej i dobrze ułożonej córki Grażyny i Ryszarda Lubiczów, marzy o zagraniu „zdziry”.

Tak, chciałabym zagrać zdzirę, oczywiście, że tak. To jest wyzwanie aktorskie i osobowościowe. To było przez długi czas moim marzeniem, żeby zagrać złą osobę, czarny charakter. To byłoby mega, nie miałabym z tym żadnego problemu – zdradziła aktorka.

Dodała również, że zdecydowałaby się nawet na rozbierane sceny, gdyby były pięknie wyreżyserowane i nakręcone.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kaczorowska MOCNO zniesmaczyła internautki. Poszło o łóżeczko jej córki

Kaczorowska nie lubi się ograniczać w łóżku

Kaczorowska w życiu prywatnym również lubi wyzwania łóżkowe i zdradza, że dla niej nie istnieją żadne granice.

Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i mężczyzną, podążać za chwilą, nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość, coś wprowadzamy nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się. Gotowość i otwartość na wszystko jest super, natomiast wydaje mi się, że wierność, że jestem ja i Maciek, i tu się wszystko zamyka – zwierzyła się aktorka.

Być może rady Agnieszki Kaczorowskiej okażą się dla kogoś bardzo cenną wskazówką...

Instagram - sztuka czy erotyka?