Zaręczyny Kourtney Kardashian, Mata w Maku, "modny" Kanye West. Nadążasz za gwiazdami?

2021-10-24 12:40 es

Mnóstwo się wydarzyło w zeszłym tygodniu. Świat show-biznesu zdominowała rodzina Kardashian Jenner. Chociaż Kanye West już praktycznie nie jest jej członkiem, to już na zawsze będzie nam się kojarzył z tym rodem. Ekscentryczny raper próbuje chyba zapoczątkować nową modę... Dobre wiadomości u Kourtney Kardashian. Travis Barker się jej oświadczył! Co jeszcze słychać u gwiazd?

W świecie gwiazd sporo się wydarzyło w ubiegłym tygodniu. Bez dwóch zdań najważniejsze są zaręczyny Kourtney Kardashian. 42-latka po raz pierwszy przyjęła oświadczyny. Travis Barker jest jej chłopakiem od 9 miesięcy, ale przyjacielem od lat. Będąc w związku ze Scottem Disickiem, celebrytka często powtarzała, że nie chce ślubu i nie wierzy w małżeństwo z powodu rozwodu rodziców. Najwyraźniej jednak to Travis Barker okazał się tym jedynym. Trzeba też docenić starania, które włożył w oświadczyny. Jak to się stało?

Jeśli już przy Kardashianach jesteśmy... Kanye West na zawsze będzie już związany z tą rodziną, chociaż rozwodzi się z Kim Kardashian. Muzyk nie raz już udowadniał, że jest w stanie wprowadzić do mody nawet najdziwniejsze stylówki. Tym razem jednak serio odleciał. W czym teraz chodzi Kanye West?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tego tygodnia. Zostańcie na bieżąco z życiem gwiazd!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jak Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian?
NAJNOWSZE