Amelia Hamlin „daje lajka” Kourtney Kardashian i Travisowi Barkerowi. To kolejny cios dla Scotta?

2021-10-21 13:11 AM

Zaręczynami Kourtney Kardashian i Travisa Barkera żyje cały świat. Para zszokowała świat poważnym krokiem naprzód. W wielkim szoku byli także bliscy celebrytki, którzy nie ukrywali zachwytu.

Show biznes żyje zaręczynami Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Wielu internautów niezwykle ucieszyło się z takiego obrotu sprawy, a wierni fani Kourt byli zachwyceni, że celebrytka w końcu się zaręczyła.

Mimo tego, że jest ona matką trójki dzieci, których ojcem jest Scott Disick to nigdy wcześniej na jej palcu nie pojawił się pierścionek. Z pewnością oświadczyny dały się we znaki Scottowi, który na Instagramie mimo pocieszenia ze strony fanów milczy.

Teraz pojawił się kolejny cios w stronę Scotta Disicka, jedna z jego ex postanowiła wirtualnie pokazać, że również cieszy się z zaręczyn Kourtney i Travisa. Amelia Hamlin pod pierwszym postem o zaręczynach dała serduszko.

Scott Disick i Amelia Hamlin spotykali się jeszcze w tym roku. Według doniesień zagranicznych serwisów wytrzymali ze sobą niecały rok. Powód rozstania? Plotki mówiły o zbyt mocnym udziale Scotta w życiu Kourtney oraz o negatywnej wypowiedzi Disicka na temat związku celebrytki z Travisem Barkerem…

Myślicie, że Amelia Hamlin lajkując post wbiła swojemu ex szpilę?

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]
NAJNOWSZE