Zaręczyny Kourtney Kardashian załamały Scotta Disicka!? Internauci się martwią

2021-10-18 20:20 es

Kourtney Kardashian i Scott Disick rozstali się lata temu. Mimo to są w kontakcie, a niektórzy fani wciąż liczyli, że jeszcze kiedyś się zejdą. Tymczasem Travis Barker oświadczył się celebrytce, zamykając temat jej powrotu do ex. Jak Scott Disick sobie z tym radzi? Zatroszczyli się o niego internauci!

Kourtney Kardashian właśnie przyjęła oświadczyny! Chociaż Travis Barker jest jej chłopakiem od niespełna roku, udało mu się zdobyć jej serce i rękę. Nic dziwnego, że się zgodziła. Muzyk oświadczył się jej na plaży, w otoczeniu miliona róż. Czy mogło być bardziej romantycznie?

Dodajmy, że to pierwsze zaręczyny Kourtney Kardashian. Gwiazda ma co prawda trójkę dzieci, jednak Scott Disick nigdy nie został jej mężem. Co więcej, spora część fanów kibicowała mu i miała nadzieję, że jeszcze odzyska Kourtney.

Teraz to już raczej niemożliwe...

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Jak Scott Disick trzyma się po zaręczynach Kourtney Kardashian?

Powszechnie wiadomo, że Scott Disick nie przeżył rozstania z Kourtney Kardashian. Chociaż był w innych związkach, zawsze stawiał właśnie ją na pierwszym miejscu. Być może dlatego jego związki się rozpadały...

Do wiadomości publicznej trafiły też jego wiadomości do innego ex partnera celebrytki. Disick wyraźnie nie był zadowolony, że Kourtney i Travis tak chętnie okazują sobie uczucia...

Jak ten biedaczek poradzi sobie więc z ich zaręczynami? Troskliwi internauci udali się na jego Instagram, by sprawdzić, czy wszystko w porządku. Scott Disick kilka dni temu opublikował fotkę swojej kolekcji samochodów. Jednak teraz nikogo nie obchodzą auta!

- Wszystko w porządku???

- Scott wszystko w porządku? słyszałem o zaręczynach 😭😭

- Niech ktoś zajrzy do Scotta i upewni się, że nic mu nie jest!!

- Jak się trzymasz, kolego?

- Kourtney zaręczona bracie. Jak się masz? 😢

Czytamy pod zdjęciem.

Scott Disick na razie nabrał wody w usta. Na jego stories znajdziemy tylko zdjęcia kampanii reklamowej.

Załamał się?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE