Lady Gaga przeżyła dramat, a Małgorzata Rozenek-Majdan rozkręciła dramę! Nadążasz? [QUIZ]

2021-02-28 18:00 es
Hotplota.pl Polskie gwiazdy
Autor: WBF

Show-biznes pędzi jak szalony. W tym tygodniu sporo się działo. Jednak nie chodzi o nowe płyty, czy śluby. Lady Gaga padła ofiara przestępstwa. Doszło do strzelaniny! W naszym rodzimym szołbizie na szczęście jest spokojniej. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan zakładając nową markę, pewnie nie wiedziała, że faktycznie wyniknie DRAMA. Nadążasz za najnowszymi plotkami ze świata gwiazd?

W show-biznesie zawsze sporo się dzieje. Dramy, skandale, zdrady, konflikty. Jak my to wszystko kochamy! Jednak tego, co w tym tygodniu się wydarzyło, absolutni nie. Lady Gaga przeszła istne piekło. Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić, jak gwiazda musiała się zdenerwować, gdy TO się wydarzyło... Całe szczęście, że w tej strzelaninie nikt nie zginął!

Cieszymy się także, że w polskim show-biznesie nie dzieją się takie rzeczy. Nasze lokalne dramy mają zupełnie inną skalę. À propos... Małgorzata Rozenek-Majdan założyła nową firmę - Mrs. Drama. I jak sama nazwa wskazuje... jest drama! O co chodzi?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Odpowiedzi na powyższe pytanie znajdziecie w naszym quizie. Są w ni także inne plotki z tygodnia oraz najważniejsze wydarzenia ze świata gwiazd.

Spróbujcie rozwiązać nasz quiz i dowiedzcie się, czy nic Wam nie umknęło!

NAJNOWSZE