Meghan od początku chciała ODEJŚĆ Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ? Tak twierdzi królewski biograf!

2021-02-28 13:00 RD
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Nie od dziś wiadomo, że związek Meghan Markle z księciem Harrym był - i dla wielu osób cały czas jest - bardzo kontrowersyjny. Tak samo jak wypowiedź królewskiego biografa, który w jednym z ostatnim wywiadów stwierdził, że Meghan od samego początku związku z Harrym chciała odejść z rodziny królewskiej. Co jeszcze powiedział Robert Jobson? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Związek Meghan Markle i księcia Harrego był szeroko komentowany na całym świecie. Miał on wielu przeciwników, którzy twierdzili, że do rodziny królewskiej nie powinno “wprowadzać” się osób spoza tego zamkniętego kręgu. Mimo wszystko Harry postanowił kontynuować znajomość z Meghan. I jak się okazuje są oni bardzo szczęśliwi. Doczekali się synka, a w drodze jest ich kolejne dziecko. Zakochani jednak finalnie “wypisali się” z rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, skąd pochodzi Meghan. 

Niektórzy do dzisiaj nie mogą tego przeżyć i szeroko komentują tę decyzję. W najnowszym wywiadzie królewski biograf stwierdził, że Meghan od początku miała w planach odejść z rodziny królewskiej. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Meghan od początku chciała odejść z rodziny królewskiej? 

Tak twierdzi Robert Jobson, który jest znanym królewskim biografem. Podczas programu The Royal Beat bez skrępowania powiedział jakie jest jego zdanie w sprawie odejścia Meghan i Harrego z rodziny królewskiej. 

Myślę, że od samego początku miała taki plan i nie zajęło jej zbyt wiele czasu, by go zrealizować

powiedział biograf. 

NAJNOWSZE