Meghan Markle oskarżona, a książę Filip operowany. Wiesz co się dzieje u gwiazd? [QUIZ]

2021-03-07 8:02 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

Świat show-biznesu pędzi do przodu, a jego gwiazdy zawsze dbają o to, żeby było o czym plotkować. W tym tygodniu mówi się nie tylko o celebrytach, ale także o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Filip miał operację! Pojawiły się także poważne oskarżenia w kierunku byłej księżnej - Meghan Markle. Wiesz, co się dzieje?

Dla gwiazd bardzo ważne jest, żeby utrzymać nieustanne zainteresowanie mediów. W końcu bez tego nie ma mowy o sławie, a tym przecież żyją celebryci. Jednak niektóre gwiazdy z pewnością wolałyby odrobinę spokoju.

Meghan Markle i książę Harry są na ustach wszystkich w związku z ich wywiadem u Oprah Winfrey. To nie jedyny powód, dla którego się o nich mówi. Meghan Markle została oskarżona! O co?

To nie jedyny niewesoły news od brytyjskiej rodziny królewskiej. 99-letni książę Filip wciąż przebywa w szpitalu. Okazuje się, że jego stan jest poważniejszy, niż początkowo ogłaszano. Mąż królowej Elżbiety II był operowany!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tak także najważniejsze plotki z tygodnia. Jeśli nie znacie wszystkich - musicie częściej zaglądać na Hotplota.pl!

NAJNOWSZE