Michał Wiśniewski pokazał najmłodszego syna! Falco Amadeus jest podobny do taty?

2021-03-04 22:02 es
Michał Wiśniewski
Autor: WBF Michał Wiśniewski napisał piosenkę o Kaczyńskim

Pod koniec stycznia Michał Wiśniewski został ojcem. Jego piąta żona, Pola urodziła mu synka. Chłopiec, podobnie jak czwórka starszego rodzeństwa, otrzymał nietypowe imię. Zobaczcie, jak wygląda Falco Amadeus. Michał Wiśniewski po raz pierwszy opublikował jego zdjęcia!

Michał Wiśniewski funkcjonuje w show-biznesie praktycznie od zawsze. Przez wszystkie lata swojej popularności chętnie dzielił się z mediami swoim życiem prywatnym. Serial Jestem jaki jestem, czy transmisja ślubu z Mandaryną w lodowym zamku to doskonałe przykłady.

Jednak od niedawna coś się zmieniło. Michał Wiśniewski wziął ślub po raz piąty. Jego zoną została Pola, która urodziła mu syna. To pierwsze małżeństwo Michała Wiśniewskiego, które toczy się z dala od blasków fleszy. Kto wie, może na tym polega sukces?

Na początku stycznia Michał Wiśniewski został ojcem. To już piąte dziecko muzyka. Właśnie zobaczyliśmy jego buźkę.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie Falco Amadeusa

Po tym, jak Michał Wiśniewski został ojcem, żartował sobie, że pieluchy go odmładzają. Przez pierwsze tygodni po narodzinach Falco Amadeusa trudno było szukać zdjęć chłopca. W końcu Michał Wiśniewski je opublikował!

Na Instagramie wokalisty znalazło się zdjęcie malutkiego Falco Amadeusa. Przypomina tatę? Z całą pewnością jest podobny do starszego rodzeństwa. Michał Wiśniewski opublikował także ich fotki.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Mam na imię Falco od idola mojego taty 🎶 🥰 Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny 😎 Dziękuję za pomoc rodzicom i wszystkie cudowne prezenty od @bobowozki.pl! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje 💪

Napisał Michał Wiśniewski, wcielając się w synka.

Muzyk zachęci fanów również do wspierania zbiórki pieniędzy na leczenie 8-miesięcznej Oliwki.

NAJNOWSZE