Brat Mariah Carey także ją pozywa! Autobiografia gwiazdy wkurzyła jej rodzeństwo

2021-03-04 20:30 es
Mariah Carey
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Autobiografia Mariah Carey znalazła się na szczycie list bestsellerów w październiku ubiegłego roku. Jednak The Meaning Of Mariah Carey nie wszystkim się podoba. Niedawno dowiedzieliśmy się, że siostra divy ją pozwała. Teraz tym samym śladem poszedł brat Mariah Carey. Co takiego gwiazda napisała w autobiografii, że jej rodzeństwo poszło do sądu?

Mariah Carey to bez dwóch zdań jena z największych gwiazd naszych czasów. Diva imponuje nie tylko swoim głosem, ale też stylem bycia. To rasowa celebytka. Jej życie wzbudza ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, że w końcu Mariah Carey zdecydowała się na autobiografię.

The Meaning Of Mariah Carey opublikowała we wrześniu ubiegłego roku. Już miesiąc później książka znalazła się na szczycie listy bestsellerów The New York Timesa! Jednak nie wszystkim się podoba. Siostra Mariah Carey pozwała ją do sądu. Teraz jej śladem poszedł brat.

Brat Mariah Carey pozwą ją z powodu autobiografii

W The Meaning Of Mariah Carey poznajemy szczegóły życia gwiazdy. Mariah Carey opowiedziała o małżeństwie z Tommy'm Mottolą, które według niej było nadużyciem.

Artystka opisała także wiele rewelacji dotyczących jej wczesnego życia, w tym trudnego dorastania w rodzinie dysfunkcyjnej oraz rasizmu, z którym się zetknęła jako dziecko. To nie spodobało się jej rodzeństwu.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Jako pierwsza pozew złożyła Alison Carey. Teraz jej śladem poszedł starszy brat Mariah Carey.

Morgan Carey pozywa gwiazdę za zniesławienie i emocjonalny niepokój spowodowany jej książką, The Meaning Of Mariah Carey. Brat Mariah Carey czuje się poszkodowany i twierdzi, że książka fałszywie sugeruje, że był agresywny. W efekcie doznał „skrajnej udręki psychicznej” i „poważnego uszczerbku na reputacji”.

NAJNOWSZE