Drogie prezenty i zaatakowany Machine Gun Kelly. Oto tydzień w świecie gwiazd

2021-10-17 18:05 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

W tym tygodniu sporo dobrego wydarzyło się w świecie gwiazd. mamy mnóstwo informacji o cudownych prezentach, jakimi obdarowali się celebryci. Oczywiście są poza możliwościami portfela większości z nas... Jednak nie wszystko było takie idealne. Machine Gun Kelly został zaatakowany! ZNOWU! Sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z życiem gwiazd.

Miniony tydzień był dla gwiazd bardzo dobry. Obyło się bez większych wpadek czy skandali. Co więcej, było nawet kilka okazji do świętowania! Cardi B skończyła 29 lat. Z tej okazji Offset naprawdę zaszalał! Może nie jest najwierniejszym partnerem, ale jeśli chodzi o prezenty... Ma klasę! Co takiego podarował Cardi B?

Obdarowana została także Britney Spears. Gwiazda walczy o odzyskanie wolności i od lat nie była tak bliska sukcesu. Co podarował jej narzeczony z tej okazji?

Nie mamy jednak wyłącznie sielankowych wieści... Machine Gun Kelly ostro naraził się fanom. Teraz nie może w spokoju zagrać koncertu, ponieważ lecą w niego nie tylko wyzwiska, ale również butelki i gałęzie! Co takiego zrobił?

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Spróbujcie w nim swoich sił i upewnijcie się, że jesteście na bieżąco ze wszystkimi ploteczkami!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?

Zobacz też:

NAJNOWSZE