The Crown: Elizabeth Debicki i Dominic West jako Diana i Karol pływają jachtem

2021-10-14 17:20 es
Elizabeth Debicki i Dominic West jako Diana i Karol
Autor: BackGrid UK/East News

The Crown cieszy się ogromną popularnością. Pokazał, że brytyjska rodzina królewska wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie. W nowym sezonie księżna Diana i książek Karol odegrają kluczowe role. Paparazzi przyłapali w pracy wcielających się w ich aktorów. Jak radzą sobie Elizabeth Debicki i Dominic West?

Serial The Crown to najlepszy dowód, że brytyjska rodzina królewska nieustannie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Faktycznie, w ostatnich latach spadli nieco z piedestału za sprawą różnych skandali. Jak chociażby seks afera z udziałem księcia Andrzeja.

Mimo to wciąż uwielbiamy życie royalsów i chętnie śledzimy ich losy. Dlatego The Crown doczekał się piątego sezonu. Jednymi z ważniejszych postaci będą w nim księżna Diana i książę Karol. W tych rolach wystąpią Elizabeth Debicki i Dominic West. Są pierwsze zdjęcia z planu!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Elizabeth Debicki Dominic West jako księżna Diana i książę Karol

Małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem przez lata było tematem wielu plotek i ogromnego zainteresowania. Nic dziwnego, że twórcy The Crown zdecydowali się kontynuować ich wątek.

W nadchodzącym sezonie rolę małżonków zagrają Elizabeth Debicki i Dominic West. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu.

Obsada wypłynęła na w Palma de Mallorca. Tam odtwarza wycieczkę royalsów do Włoch z 1991 roku. Wówczas księżna Diana i książę Karol wraz z synami wybrali się na wakacje z okazji 10-lecia ślubu. Zadbano o odwzorowanie ich strojów i dodatków jak chociażby charakterystyczne okulary.

Czekacie na nowy sezon The Crown?

Elizabeth Debicki i Dominic West jako Diana i Karol
Autor: BackGrid UK/East News
Elizabeth Debicki i Dominic West jako Diana i Karol
Autor: BackGrid UK/East News
NAJNOWSZE