Billie Eilish o spotkaniu z rodziną królewską. "Tacy normalni"

2021-10-14 20:20 es

Długo wyczekiwana premiera filmu Nie czas umierać wzbudziła szał nawet wśród gwiazd i arystokratów. Ci mieli okazję spotkać się podczas premiery No time to die w Londynie. Jak Billie Eilish wspomina brytyjską rodzinę królewską?

Billie Eilish to prawdziwy fenomen. Nastolatka zdobyła szturmem nie tylko listy przebojów, ale również serca fanów z całego świata. Jej muzyka jest tak wyjątkowa, że spotkał ją ogromny zaszczyt.

To właśnie Billie Eilish nagrała piosenkę do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda - Nie czas umierać. Na premierę No time to die cały świat czekał wyjątkowo długo. Ta była przesuwana z powodu pandemii. Kiedy jednak już się udało, na evencie zebrała się prawdziwa śmietanka towarzyska.

Podczas premiery w Londynie Billie Eilish poznała członków rodziny królewskiej. Jak to wspomina?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Billie Eilish o brytyjskiej rodzinie królewskiej

Mimo licznych skandali brytyjska rodzina królewska wciąż cieszy się wielką popularnością. Spotkanie z jej członkami wzbudza olbrzymie emocje. Nawet wśród gwiazd, które przecież same są dla większości ludzi pół bogami!

Podczas premiery filmu nie czas umierać w Londynie, Billie Eilish spotkała się z Karolem, księciem Walii, a także z księciem Williamem i Kate Middleton, księżną Cambridge.

Opowiedziała o tym podczas występu w Jimmy Kimmel Live. Billie Eilish zdradziła, że wcześniej otrzymała całą listę zasad! Jimmy Kimmel zapytał, czy się do nich stosowała.

Próbowałam, planowałam to. Byli po prostu tacy normalni. Nie sprawili, że poczułam się tak, jakbym się bała, nie mogła z nimi rozmawiać. Byli bardzo pochlebni i mieli do mnie te wszystkie pytania. Byli po prostu bardzo przyjaźni, zabawni i słodcy. Nie mogę narzekać, to było niesamowite.

Wspominała Billie Eilish.

Wokalistka współtworzyła i nagrała piosenkę No Time To Die do filmu o Jamesie Bondzie o tym samym tytule. To ostatni występ 53-letniego Daniela Craiga jako Agent 007. Kawałek znalazł się na szczycie brytyjskiej listy singli w 2020 roku.

Billie Eilish zdradziła, że ona i jej starszy brat Finneas O'Connell przed laty udawali, że piszą piosenkę o Bondzie. Marzenia się spełniają!

Jak dobrze znasz Billie Eilish?

Pytanie 1 z 7
Jaki ma znak zodiaku?
NAJNOWSZE