Co myślisz o celebrytach? Którego gwiazdora przytulisz, poślubisz, a którego odprawisz?

2021-07-24 17:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

W show-biznesie nie brakuje gorących panów! Co więcej, życie uczuciowe gwiazd zmienia się tak szybko, że za niektórymi trudno nadążyć. Który celebryta jest w Twoim typie? Justin Bieber? A może bardziej Shawn Mendes czy Zayn Malik? Zabaw się i zagraj w naszą grę z przystojniakami w roli głównej.

Show-biznes wylansował mnóstwo sławnych facetów. Niektórzy z nich zgromadzili prawdziwe rzesze fanek. Już samo hasło "Shawn Mendes" wywołuje wśród nastolatek pisk i szał. I my to doskonale rozumiemy! Jest zdolny, przystojny, ale niestety...zajęty!

Na szczęście Shawn Mendes to nie jedyne super ciacho! Jeszcze kilka lat temu absolutnym numerem jeden był Zac Efron. Z kolei odrobinę starsze pokolenia jako najseksowniejszego faceta wskażą pewnie Toma Cruise'a, Leonardo DiCaprio czy Blake'a Sheltona.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

A który z tych panów jest najbardziej w Twoim typie? Przygotowaliśmy małą zabawę! Masz do wyboru kilka opcji. Kandydata możesz pominąć, to znaczy, że totalnie nie jest dla Ciebie. Przytulić - na przykład tak po koleżeńsku. Pocałować - czyli uważasz, że jest hot! No i poślubić tych panów z którymi mogłabyś spędzić resztę życia.

NAJNOWSZE