Dr. Dre będzie płacić ex żonie alimenty! Jaką kwotę wywalczyła Nicole Young?

2021-07-23 13:00 AM
Dr. Dre
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Dr. Dre rozwodzi się ze swoją żoną Nicole Young po 24 latach małżeństwa. Para rozwód ogłosiła już w zeszłym roku, a teraz fani śledzą ich sądową batalię. A jest co śledzić, bo ex żona producenta zażądała od niego 6 milionów dolarów alimentów miesięcznie!

Sądowa batalia między Dr.Dre a Nicole Young trwa. Jakiś czas temu tabloidy donosiły, że była żona producenta muzycznego zażądała od niego aż 6 milionów dolarów alimentów, które miałaby otrzymywać co miesiąc. Tak dużą kwotę, Nicole tłumaczyła potrzebą opłacenia sobie ochrony oraz…rozrywek.

>> Dr. Dre wygrywa sądową batalię! Nicole Young nie dostanie 6 milionów alimentów

Oczywiście kwota jest zawrotna i Dr.Dre natychmiast wspólnie ze sztabem prawników zaczął walczyć o znaczne zmniejszenie ich wysokości. Jak sprawa potoczyła się dalej? Można powiedzieć, że swego dopięła zarówno Nicole Young jak i jej były mąż.

Sąd nakazał Dr.Dre comiesięcznego wypłacania alimentów swojej ex żonie, ale w znacznie mniejszej kwocie niż sobie tego na początku życzyła.

Producent od pierwszego sierpnia będzie musiał co miesiąc przelewać Nicole prawie 300 000 dolarów! Co prawda kwota ta znacznie różni się od tej, którą zaproponowała Young, ale i tak, nie da się ukryć, że jest zawrotna.

Dr.Dre będzie musiał płacić alimenty do czasu, aż Nicole Young ponownie nie wyjdzie za mąż lub nie zawrze związku partnerskiego, albo gdy sąd postanowi inaczej.

To nie koniec sądowych sporów byłej pary. Kolejne ich spotkanie na sali rozpraw prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Zobacz też: 

NAJNOWSZE