Gwiazdy

Roksana Węgiel wprost o krytycznych komentarzach. "To jest dla mnie niedorzeczne"

2024-06-19 17:01

Roksana Węgiel dorastała na naszych oczach. Z trzynastolatki, która urzekła nas swoim talentem w 1. edycji show "The Voice Kids" przeistoczyła się w dorosłą kobietę. Choć dziś Roxie ma już 19 lat i jest mężatką, wielu nadal pamięta ją jako małą dziewczynkę. Każde odważne zdjęcie wokalistki, które pojawia się w jej mediach społecznościowych, spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami. Piosenkarka powiedziała, co myśli na ten temat.

Roksana Węgiel w show-biznesie pojawiła się stosunkowo wcześnie. Urodzona w Jaśle wokalistka w 2017 roku zgłosiła się do castingu do nowego talent show skierowanego do dzieci. Podczas przesłuchań w ciemno brawurowo wykonała utwór Beyoncé "Halo" i tym samym dołączając do drużyny Edyty Górniak przeszłą do kolejnego etapu "The Voice Kids". W finale, który odbył się 24 lutego 2018 roku, Roksana Węgiel wykonała trzy piosenki, w tym premierowy utwór "Żyj". To właśnie Roxie otrzymała najwięcej głosów od telewidzów i zwyciężyła format. Później przez Telewizję Polską została wytypowana na reprezentantkę w dziecięcym Konkursie Eurowizji w Mińsku, który również wygrała. Od tamtej pory jej kariera potoczyła się błyskawicznie, a Roxie z małej dziewczynki przeistoczyła się w dorosłą kobietę.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Roksana Węgiel mówi wprost o krytycznych komentarzach pod swoim adresem

Roxie dorastała na naszych oczach, aż trudno uwierzyć, że dziś jest dorosłą kobietą. Piosenkarka nawiązała współpracę ze znaną marką bieliźnianą i na swoim profilu w mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia w bieliźnie. Ostatnio na jej profilu pojawiły się fotografie, na których widzimy Roksanę prężącą się przy basenie. W ramach współpracy powstała sesja zdjęciowa, na której piosenkarka promuje najnowsze modele strojów kąpielowych. Niestety, nie wszyscy są w stanie zaakceptować fakt, że Roxie nie jest już dzieckiem. Jej nowy wizerunek nie wszystkim się podoba, a internauci upust swojemu niezadowoleniu z obecnego wyglądu artystki dają w komentarzach pod jej postami. Roksana Węgiel w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła serwisowi Pudelek, powiedziała, co sądzi o niemiłych komentarzach, które padają pod jej adresem.

To jest niesamowicie śmieszne. Czy ja mam być na plaży w golfie? To jest sesja na basenie, mam być w kombinezonie narciarskim? No bez przesady - powiedziała Roksana.

Kontynuując, podkreśliła, że właśnie teraz jest najlepszy moment, aby podejmować tego typu wyzwania zawodowe.

Uważam, że te stroje są piękne, super podkreślają figurę, dlatego też to reklamuję. Kiedy, jak nie teraz? Mam 19 lat, myślę, że za jakiś czas moje ciało nie będzie już tak dobrze wyglądało, chociaż kto wie. Trzeba korzystać, takie mam zdanie na ten temat - kontynuowała wokalistka.

Piosenkarka wyznała także, że nic nie robi sobie z krytycznych głosów i stara się ignorować wszelkie docinki.

Jeśli chodzi o takie komentarze, to ja nawet na to nie zwracam uwagi. To jest dla mnie niedorzeczne, jak można w taki sposób komentować zdjęcia w stroju czy nawet w bieliźnie? Jak wychodzisz na basen, to logiczne jest to, że wychodzisz w stroju kąpielowym - podsumowała Roxie.