Rodzina wspomina Pawła Królikowskiego! Mija rok od śmierci popularnego aktora!

2021-02-27 18:00 RD
Paweł Królikowski nie żyje. Aktor od miesięcy zmagał się z chorobą
Autor: WBF

27 lutego 2020 roku zmarł popularny aktor, Paweł Królikowski. W rocznicę jego śmierci w internecie pojawia się mnóstwo postów, których autorzy wspominają zmarłego aktora. Wśród nich nie mogło zabraknąć wspomnień od najbliższej rodziny. W sieci Pawła Królikowskiego wspominają między innymi jego żona, syn i brat. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

27 lutego 2020 roku dotarła do nas bardzo smutna informacja. To wiadomość o śmierci aktora, Pawła Królikowskiego, który w ostatnich latach życia najbardziej znany był z zasadania w jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Lubiany aktor zmarł po długiej chorobie w wieku 58 lat. 

Paweł Królikowski urodził się 1 kwietnia 1961 roku w Zduńskiej Woli. Ukończył PWST we Wrocławiu. Miał na koncie ważne role teatralne, a szerokiej publiczności znany był przede wszystkim z roli w serialu Ranczo czy Pitbull. Od 1. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo był jurorem show. Prywatnie był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i ojcem piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego.

Właśnie mija rok od śmierci Pawła Królikowskiego. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Paweł Królikowski zmarł rok temu! W internecie wspomina go najbliższa rodzina! 

Są to bardzo wzruszające posty, które pokazują, że rodzina Królikowskich bardzo się kocha. Żona zmarłego aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska na InstaStory zamieściła zdjęcie świeczki, datę śmierci męża i kilka słów. 

do drzwi pamięci mojej ciągle stukam

napisała aktorka. 

>> Britney Spears może liczyć na te gwiazdy! Oni wspierają ruch #freebritney

Pawła Królikowskiego wspomina również jego brat, Rafał, który zamieścił ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa. 

Minął już rok bez Ciebie.

Tęsknię .....

W swoich mediach społecznościowych post na temat śmierci Pawła Królikowskiego zamieścił również jego syn, Antoni Królikowski. 

To już rok... #pawełkrólikowski #tata #27lutego 🖤🐰

NAJNOWSZE