Taylor Swift ostatecznie odwołuje trasę koncertową. Koncert w Polsce przepadł?

2021-02-27 22:00 kp
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Ostatni rok był ze względu na pandemię bardzo trudny. Fani muzyki cierpią jednak nie tylko ze względu na obostrzenia panujące na co dzień, ale i z powodu braku koncertów. Co gorsza, szanse na to, że wielkie, stadionowe występy powrócą w najbliższych miesiącach, są bardzo niewielkie. Wie o tym też Taylor Swift, która z przykrością podjęła decyzję o ostatecznym odwołaniu swojego tournee.

W 2020 roku polscy fani Taylor Swift mieli w planach jedno - udział w jej koncercie podczas festiwalu Opener, gdzie gwiazda miała być jednym z headlinerów. W marcu wybuchła jednak pandemia i muzycy byli zmuszeni odwołać wszystkie swoje występy - również Taylor Swift, która miała w ramach tournee Lover Fest wystąpić na kilkunastu festiwalach na całym świecie.

Gwiazda w ostatnich miesiącach w napięciu obserwowała sytuację na świecie. W końcu podjęła jednak jedyną możliwą decyzję - odwołała całą trasę koncertową. Wobec braku konkretnych informacji na temat rozwoju pandemii, gwiazda nie jest w stanie zaplanować nowych termonów swoich występów. Tym samym koncert Taylor Swift w Polsce w tym momencie jest już nieaktualny.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Taylor Swift odwołuje trasę i przeprasza

Uwielbiam przychodzić do Was, aby przekazać Wam dobre wieści lub podzielić się z Wami nowym projektem. To nie jest moja ulubiona rzecz na świecie, kiedy muszę Wam mówić, że jestem smutna. Tak mi przykro, ale nie mogę przełożyć koncertów, które zaplanowaliśmy. Chociaż zwroty pieniędzy były dostępne od czasu, gdy po raz pierwszy przełożyliśmy koncerty Lover Fest, wielu z was zatrzymało swoje bilety, a ja również wpadłam na pomysł, że możemy zmienić terminy.

- napisała Taylor Swift w oświadczeniu.

To bezprecedensowa pandemia, która zmieniła plany wszystkich i nikt nie wie, jak będzie wyglądał krajobraz koncertowania w najbliższej przyszłości. Jestem rozczarowana, że nie będę mogła zobaczyć Was osobiście tak szybko, jak bym chciała. Strasznie za Wami tęsknię i nie mogę się doczekać, aż wszyscy znów będziemy mogli bezpiecznie być razem na koncertach.

- czytamy.

Nie ma wątpliwości, że gdy pandemia minie, Taylor Swift zrobi wszystko, by wynagrodzić swoim fanom odwołane koncerty i miesiące oczekiwania. Kiedy się to jednak stanie? To wciąż niewiadoma...

NAJNOWSZE