Joanna Krupa wróci do ekipy The Real Housewives of Miami? Gwiazda STANOWCZO komentuje!

2021-02-27 10:56 RD
Joanna Krupa
Autor: WBF

W Stanach Zjednoczonych Joanna Krupa mega popularność zyskała dzięki udziałowi w telewizyjnemu show The Real Housewives of Miami. Producenci niedawno poinformowali, że program ten powróci na antenę jednej ze stacji. Czy Joanna Krupa wróci na plan zdjęciowy tego show? W jednym z wywiadów stanowczo odpowiedziała. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

The RealHousewives to typowo amerykański program telewizyjny. Producenci wybrali piękne i bogate mieszkanki największych miast w USA. Te - oczywiście zupełnie spontanicznie - wszczynały kłótnie jedna za drugą. To z kolei przekładało się na oglądalność i zyski stacji telewizyjnej. W wersji "Miami" tego show wystąpiła Joanna Krupa, która dzięki temu programowi stała się jeszcze bardziej popularna. Jednak po trzech sezonach postanowiono zrezygnować z kontynuacji show. Teraz jednak ma on wrócić. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Czy Joanna Krupa również wróci do obsady The Real Housewives of Miami? 

O to gwiazdę postanowili zapytać dziennikarze Pudelka. Okazuje się, że Joanna nie ma zamiaru wrócić do TRHOM. 

Minęło już wiele lat od ostatnich nagrań "TRHOM", teraz jestem matką, mam nowego męża i inaczej patrzę na życie. Przede wszystkim jestem już bardziej dojrzała. W tamtych latach byłam kompletnie inną osobą niż teraz, dlatego nie mam ochoty obecnie nagrywać i spędzać czasu z grupą dziewczyn, które się kłócą, wyzywają i starają zniszczyć nawzajem. Nie chcę tracić czasu na fałszywe znajomości. Skupiam się teraz tylko na pozytywnych projektach, gdzie panuje dobra energia, jest jakieś przesłanie, bądź mogę w jakiś sposób komuś pomoc

skomentowała Krupa dodając jednocześnie, że chce, by córka była z niej dumna i "otaczała się pozytywną i rodzinną atmosferą". 

NAJNOWSZE