Robert Pattinson wrócił na plan filmu The Batman! Jak przeszedł zakażenie koronawirusem?

2020-09-18 10:14 mm
Film The Batman - Robert Pattinson jako Batman - pierwszy oficjalny zwiastun
Autor: DC, The Batman - zwiastun

Producenci filmu The Batman odetchnęli z ulgą! Robert Pattinson wrócił na plan produkcji po przerwie wywołanej zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2. Czy chorował na COVID-19 i jak czuje się po kwarantannie?

Nareszcie dobre wiadomości z planu filmu The Batman. Robert Pattinson wrócił już na plan produkcji i zdjęcia ponownie ruszyły pełną parą.

Przypomnijmy, że 2 tygodnie wcześniej amerykańscy dziennikarze dotarli do informacji o wstrzymaniu prac na planie filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa. Po krótkim śledztwie wydało się, że przerwa spowodowana była zakażeniem jednego z członków ekipy wirusem SARS-CoV-2. Ta osoba to nie kto inny, jak sam Robert Pattinson, czyli odtwórca tytułowej roli Batmana!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak czuje się Robert Pattinson?

Wiele wskazuje na to, że Robert Pattinson przeszedł zakażenie koronawirusem łagodnie i nie wymagał leczenia w szpitalu. Brytyjski aktor musiał jednak na 2 tygodnie udać się na kwarantannę.

Domowej izolacji poddane zostały także osoby z ekipy filmowej, które miały bezpośredni kontakt z aktorem. Oczywiście całkowicie sparaliżowało to prace przy filmie, co potwierdzili przedstawiciele wytwórni Warner Bros.

Film The Batman w reżyserii Matta Reevesa nie pierwszy raz cierpi przez koronawirusa. Kiedy wybuchła pandemia, producenci zdążyli nakręcić około 1/4 materiału. Kiedy wreszcie wrócili na plan, zachorował Robert Pattinson.

Oczywiście w wyniku tych perypetii premiera filmu kolejny raz została opóźniona. Obecnie oficjalny termin wejścia filmu The Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej do kin to 29 września 2021. Czyli za ponad rok...

Wytrzymacie? :)

NAJNOWSZE