Robert Lewandowski

i

Autor: yangyuanyong/Xinhua News/East News

Robert Lewandowski kończy wakacje zdjęciem w kąpielówkach. Co za opalenizna!

2021-07-20 20:50

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich powoli dobiegają końca, a najlepszy polski piłkarz już niedługo wróci na murawę. Robert pochwalił się właśnie jednym z ostatnich zdjęć z Majorki, gdzie od kilku tygodni wraz z rodziną spędza zasłużony urlop. Na finał swoich wakacji "Lewy" wrzucił do sieci zdjęcie w samych kąpielówkach.

Zaraz po zakończeniu rozgrywek Bundesligi Robert Lewandowski dołączył do kadry Biało-Czerwonych na EURO 2020. Jak już wiemy, Polakom nie poszło na mistrzostwach najlepiej i nasza reprezentacja szybko pożegnała się z rozgrywkami. Nic dziwnego, że Robert natychmiast dołączył do żony i dzieci, aby jak najszybciej zapomnieć o nieudanych występach drużyny. 

Za to wakacje "Lewy" z pewnością może zaliczyć do udanych. Robert Lewandowski, jego żona Anna oraz córki Klara i Laura w tym roku wypoczywają na hiszpańskiej Majorce. Zarówno na Instagramie piłkarza, jak i na koncie jego małżonki, mogliśmy od kilku tygodni śledzić niemal każdy dzień rodzinnego urlopu. Ci z Was, którzy zaglądali na Instagram albo na Hotplota.pl, z pewnością dobrze wiedzą, że Robert Lewandowski lubi aktywny wypoczynek. Rower, siłownia, ćwiczenia z żoną czy długie rodzinne spacery - właśnie takie obrazki oglądaliśmy na Instagramie piłkarza przez ostatnie 3 tygodnie.

Robert Lewandowski kończy wakacje

Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wakacje również... Robert Lewandowski powoli żegna się z Majorką i wraca do pracy.

Na Instagramie piłkarza pojawił się post, w którym "Lewy" poinformował, że jego urlop dobiega końca.

Ostatnie dni letnich wakacji ?

- napisał Robert w swoim najnowszym poście, dołączając zdjęcie wykonane na łodzi.

Piłkarz pozuje do fotki w samych kąpielówkach, dzięki czemu możemy podziwiać jego wzorową opaleniznę. Od razu widać, że spędził urlop na świeżym powietrzu!

Sonda
Czy Robert Lewandowski jest przystojny?
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY