Anna Lewandowska

i

Autor: WBF

Anna Lewandowska wypina pupę w skąpym bikini. Lewy to ma widoki!

2021-07-17 23:00

Robert i Anna Lewandowscy kontynuują swoje rajskie wakacje na Majorce. Małżeństwo zawitało na wyspę krótko po zakończeniu EURO 2020 i to właśnie tam Robert Lewandowski ładuje akumulatory w towarzystwie żony i córek. Anna dba o to, by miał nie tylko mnóstwo relaksujących zajęć, ale i... seksownych widoków!

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najzgrabniejszych Polek. Żona Roberta Lewandowskiego ciężko pracuje jednak na swoją doskonałą sylwetkę - jako twórczyni aplikacji do treningów i najróżniejszych programów diet, Ania jest dla swoich fanek najlepszym przykładem tego, że dbanie o siebie daje efekty.

Sylwetka Anny Lewandowskiej robi tym większe wrażenie, że influencerka urodziła przecież dwie córki! Jej przyzwyczajone do wysiłku fizycznego ciało szybko zregenerowało się po ciążach i Anna znów zachwyca wyglądem.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Anna Lewandowska w bikini

Nie dziwi więc, że Anna Lewandowska bardzo chętnie pokazuje się fanom w strojach kąpielowych. Tym razem trenerka zapozowała na jachcie, na którym odpoczywała razem z mężem podczas wakacji na Majorce. To właśnie tam para kupiła swój ostatni dom, dzięki czemu bez żadnych ograniczeń rodzina może korzystać z uroków tego zakątka.

A uroki Robert Lewandowski ma nie tylko pod postacią walorów przyrodniczych. Jego żona potrafi zadbać o to, by na pokładzie zrobiło się naprawdę gorąco! Wystarczy zobaczyć tylko na jej najnowsze zdjęcie, do którego Ania zapozowała w różowym bikini ze skąpymi stringami.

Lubicie jej figurę?