Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu! Fałszuje? Ale świetnie się bawi! [WIDEO]

2019-10-17 9:46 nk
Robert Lewandowski śpiewa
Autor: YouTube.com/Łączy Nas Piłka

Robert Lewandowski zaprezentował swój talent wokalny (a może antytalent? Oceńcie sami!) po treningu przed wygranym, jak się później okazało, meczem Polska - Macedonia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2019. Lewy był w szampańskim nastroju, kiedy śpiewał Babski Świat zespołu Ich Troje i Wehikuł Czasu grupy Dżem.

Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy piłkarz w Polsce. Do tego jest mega sympatycznym, normalnym facetem i niezłe z niego ciacho. Ale - powiedzmy sobie szczerze - śpiewać to on nie umie! Co nie znaczy, że tego nie robi, bo przecież "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej...". W myśl tej zasady Lewy udowodnił, że ma do siebie spory dystans!

Robert Lewandowski: do meczu przygotowany śpiewająco!

Na kanale Łączy Nas Piłka na YouTube'ie pojawił się film z przygotowań polskiej drużyny do niedzielnego meczu z Macedonią w ramach eliminacji do Euro 2020.

W wideo możemy zobaczyć między innymi, jak po jednym z ostatnich treningów Robert Lewandowski śpiewa w hotelowym korytarzu! W repertuarze tego wieczoru były piosenki: Babski Świat zespołu Ich Troje i Wehikuł Czasu grupy Dżem. Trzeba przyznać, że gatunkowy rozstrzał materiału był spory, ale oba numery Lewy wykonał równie... źle! ;)

Ale w końcu nie za talent wokalny pokochały go miliony, prawda? Zdecydowanie wystarczy nam to, jak świetnie kopie piłkę!

NAJNOWSZE