Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Robert Lewandowski bohaterem filmu! Kiedy premiera dokumentu o Lewym?

2021-07-26 16:02

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najsławniejszych polaków na świecie. Sukcesy na boisku zapewniły mu międzynarodową popularność. Nic dziwnego, że Lewy w końcu otrzymał taką propozycję... Jeden z największych gigantów medialnych nakręci film dokumentalny o karierze piłkarza. Kiedy będzie premiera dokumentu o Robercie Lewandowskim?

Z roku na rok Robert Lewandowski cieszy się coraz większą popularnością. Jego dokonania na boisku, zwłaszcza w Bayernie Monachium, sprawiły, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Ścieżka jego kariery jest inspiracją dla wielu młodych sportowców. Nic dziwnego, że w końcu pojawiła się propozycja nagrania filmu dokumentalnego.

Powstanie dokument o Robercie Lewandowskim

Instagramowy profil piłkarza obserwuje 20,7 milionów osób. To followersi z wielu krajów, którzy na co dzień śledzą uważnie poczynania Lewego. Wiele z nich chętnie poznałoby bliżej jego historię. Z taką ofertą przychodzi Amazon Prime.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Okazuje się, że medialny gigant przygotuje film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Piłkarz pochwalił się współpracą na swoim Instagramie.

Pozwól, że opowiem moją historię... 2022 na @Spermevideosport ? # RL9 #amazon #documentary

Wpis został opatrzony kilkoma ujęciami, na których Robert Lewandowski jest oczywiście z piłką.

Z krótkiego wpisu wynika, że dokument o Lewym ukaże się w 2022 roku.

Czekacie?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?