Robert Karaś gwiazdą Fame MMA 17. Jego słowa wzruszyły wszystkich

i

Autor: Screenshot Instagram/ famemmatv; robert_karas_teamkaras Robert Karaś gwiazdą Fame MMA 17. Jego słowa wzruszyły wszystkich

Robert Karaś gwiazdą Fame MMA 17. Jego słowa wzruszyły wszystkich

2023-02-04 14:04

Robert Karaś zwyciężył w Fame MMA 17, pokonując Filipa „Filipka” Marcinka, jednak to jego przemowa wywołała największe emocje. Sportowiec zwrócił się bowiem do swojej ukochanej, Agnieszki Włodarczyk.

Fame MMA 17 wzbudziło masę emocji. Spektakularna porażka Sebastiana Fabijańskiego, obecność Dody z ukochanym, oraz on – gwiazdor wieczoru. Robert Karaś pokonał Filipa „Filipka” Marcinka i dokonał tego z kontuzją kolana, co internauci już okrzyknęli wielkim wyczynem i dowodem siły, oraz hartu ducha triathlonisty. W sieci roi się też od komentarzy zachwyconych widzów, których cieszy fakt, że w Fame MMA wreszcie zwyciężył prawdziwy sportowiec.

Najwięcej mówi się jednak o podziękowaniach, które Robert Karaś skierował w stronę swojej ukochanej Agnieszki Włodarczyk.

Robert Karaś dziękuje Agnieszce Włodarczyk. Jest uroczy wpis aktorki

Po wygranej Robert Karaś zabrał głos i publicznie podziękował matce swojego syna za jej cierpliwość i wytrwałość (co sugeruje, że walka ukochanego musiała być dla niej bardzo stresującym przeżyciem).

Przede wszystkim chciałbym podziękować mojej Agnieszce za to, że to wszystko wytrzymywała – rzekł sportowiec, czym rozczulił setki serc.

Dziś rano Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie wpis poświęcony Karasiowi, który opatrzyła opisem: Jesteś najlepszy Kochanie. Posypały się oczywiście komentarze wychwalające piękną relację celebrytów, zwycięstwo Karasia i jego wolę walki. Wielu zmartwił jednak stan jego kolana.

Robert Karaś wygrał w Fame MMA 17, ale są też złe wieści

Na pytanie jednego z internautów o więzadła Roberta Karasia, Agnieszka Włodarczyk odpisała, że raczej nie są całe. Sportowiec nabawił się poważnej kontuzji i wygląda na to, że nie obejdzie się bez operacji.

Sonda
Co wolisz oglądać - FAME MMA czy KSW?
Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE