Robert Lewandowski w Realu Madryt!? Anna Lewandowska o planach męża [WIDEO]

2021-06-22 16:03 es
Anna Lewandowska Robert Lewandowski
Autor: WBF

Robert Lewandowski cieszy się wielką popularnością. Jego osiągnięcia na boisku sprawiły, że jest znany niemal na całym świecie. Od 2014 roku Lewy gra w Bayernie Monachium. O jego sukcesach w tamtejszej drużynie krążą już prawdziwe legendy! Mówi się także, że piłkarzem zainteresowany jest jeszcze bardziej znany klub - Real Madryt. Czy Robert Lewandowski zdecyduje się na transfer? Dziennikarz zapytał o to jego żonę. Co odpowiedziała Anna Lewandowska?

Robert Lewandowski to obecnie najbardziej rozpoznawalny polski piłkarz. Na co dzień gra w klubie Bayern Monachium. Jego osiągnięcia są już niemal legendarne. Lewy pobił ustanowiony 49 lat temu rekord Gerda Müllera. W jednym sezonie strzelił w sumie 41 bramek!

Sława Roberta Lewandowskiego sprawiła, że dużo się o nim mówi nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ponoć piłkarzem interesuje się Real Madryt! Czy Lewy zdecyduje się na transfer? O to zapytana została Anna Lewandowska.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Robert Lewandowski w Realu? Anna Lewandowska odpowiada

Wróćmy jeszcze na chwilę do ostatniego meczu biało-czerwonych w Euro 2020. Spotkanie Polska-Hiszpania odbyło się w sobotę w Sewilli. Na trybunach pojawiła się Anna Lewandowska. Zanim Robert Lewandowski strzelił gola, gwiazda została zagadnięta przez jednego z lokalnych reporterów.

Dziennikarz zapytał Annę Lewandowską o plany Lewego na dalszy rozwój kariery. Gwiazda wyraźnie była zaskoczona tymi pytaniami, ponieważ odpowiadała bardzo zdawkowo.

- Czy myślisz, że twój mąż chciałby grac tutaj, w Hiszpanii w przyszłości?

- Zobaczymy, zobaczymy. Może. Nie wiem.

- Może w Realu Madryt?

- Może. Nie wiem, nie wiem. Ale bardzo lubimy tę ligę.

Mówiła Anna Lewandowska z nieschodzącym z twarzy uśmiechem. Po krótkiej wymianie zdań zaczęła się szybko wycofywać.

Waszym zdaniem Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt?

EURO 2020 - Spektakl w Kopenhadze, Polacy gotowi na mecz ze Szwecją
Sonda
Polska - Szwecja na Euro 2020 - kto wygra?
NAJNOWSZE