Euro 2020: Mecz Polska - Szwecja będzie nasz? Robert Lewandowski zadbał o tajną broń

2021-06-21 23:03 es
Robert Lewandowski
Autor: WBF

Gorzkie komentarze na swój temat musiał czytać Robert Lewandowski po meczu Polska - Słowacja... Wielu twierdziło, że kapitan polskiej reprezentacji nie dał z siebie zbyt dużo. Na szczęście przy spotkaniu z Hiszpanią poszło już o wiele lepiej. Okazuje się, że podczas drugiego meczu Robert Lewandowski skorzystał ze swojej "tajnej broni" chodzi o... wsparcie żony! Anna Lewandowska zapowiedziała już, że na meczu Polska-Szwecja także się pojawi. Mamy zwycięstwo w kieszeni?

Euro 2020 wzbudza wielkie emocje! Polska reprezentacja nie ma ze swoimi kibicami lekko. Po pierwszej, spektakularnej porażce w meczu ze Słowacją, popadli w niełaskę. Szczególnie dużo krytycznych komentarzy na swój temat mógł przeczytać Robert Lewandowski. Wielu internautów zarzuca mu, że grając w Bayernie Monachium, daje z siebie o wiele więcej.

Jednak zmiana frontu nastąpiła po meczu Polska - Hiszpania. Robert Lewandowski strzelił gola i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Internauci dokładnie zanalizowali przebieg meczu. Niektórzy doszli do wniosku, że tajemnica sukcesu nie leży na boisku, ale...na trybunach. To Anna Lewandowska!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Anna Lewandowska przynosi szczęście polskiej reprezentacji

Do takiego wniosku doszli niektórzy internauci. Anna Lewandowska wraz z siostrą Lewego, Milena Lewandowską-Miros kibicowała biało czerwonym z trybuny w Sewilli. Zdaniem internautów jej doping zadziałał na Roberta Lewandowskiego znakomicie.

- Apelujemy o obecność na każdym meczu 😉🤞🏼

Napisał pod zdjęciem Anny Lewandowskiej z Sevilli Piotr Nowakowski.

- tak pomyślałam @_rl9 zobaczył żonę @annalewandowskahpba i od razu gol! Zatem Aniu oficjalnie możesz jeździć z drużyna 😉

- tak prosimy!

- Przyłączam się do tego apelu. 😁 Jak widać, wsparcie żony dużo daje i pomaga. 😉

Wtórowali mu internauci.

Anna Lewandowska zapewniła, że kibice mogą liczyć na jej szczęśliwą obecność.

@pit_nowakowski na kolejny też lecę ✌️ na prośbę mojego męża ❤️

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się 23.06 o 18. Bierzecie przykład z Anny Lewandowskiej i będziecie kibicować?

Sonda
Polska - Szwecja na Euro 2020 - kto wygra?
NAJNOWSZE