Rita Ora oficjalnie WYWALONA z show. Jej miejsce w jury zajęła tancerka Oti Mabuse

2021-03-04 23:04 es
Rita Ora
Autor: RemotePhotoPress/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Jeśli Rita Ora myślała, że imprezowanie w czasie pandemii ujdzie jej na sucho, to właśnie srogo się rozczarowała. Od tygodni mówiło się, że gwiazda straci pracę w show The Masked Dancer. Teraz kierownictwo produkcji oficjalnie ogłosiło, że Rita Ora zostanie zastąpiona przez tancerkę Oti Mabuse.

Trwająca już od ponad roku światowa pandemia wszystkim daje się we znaki. Zasady bezpieczeństwa, które wprowadzono w róznych krajach, odmieniły nasze życie i to wcale nie na lepsze. Oczywiście gwiazdy mają swoje sposoby, żeby obejść reżim sanitarny.

Celebryci "zapominają" o pandemii i latają na egzotyczne wakacje, urządzają imprezy i chodzą do restauracji. Rita Ora dwukrotnie złamała zasady i bardzo tym podpadła swoim fanom.

Rita Ora oficjalnie wyrzucona z programu

Z okazji swoich 30. urodzin Rita Ora nie mogła odpuścić imprezy. Zaprosiła przyjaciół do restauracji, mimo lockdownu i razem się bawili. O wszystkim dowiedziały się media i zrobiło się nieprzyjemnie... Później dotarła do nas informacja, że Rita Ora nie zastosowała się do kwarantanny po przylocie do Australii.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Wizerunek wokalistki bardzo ucierpiał. Gwiazda zdecydowała na usunięcie wszystkich zdjęć ze swojego Instagrama kilka tygodni temu.

To jednak nie pomogło - Rita Ora straciła pracę. O tym, że zostanie usunięta z jury programu The Masked Dancer, mówiło się już kilka tygodni temu. Teraz ITV oficjalnie potwierdziło, że Rita Ora nie wystąpi w show. Zamiast niej w fotelu sędziowskim usiądzie tancerka Oti Mabuse. Poza nią w jury będą: Jonathan Ross, Mo Gilligan, Davina McCall oraz Joel Dommett.

NAJNOWSZE