Rita Ora DWUKROTNIE złamała zasady! Nie przeszła kwarantanny po powrocie do kraju

2020-12-07 20:08 es
Rita Ora
Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Rita Ora zapamięta swoje 30. urodziny na długo. Niestety na pewno nie w taki sposób, jakby chciała. Na gwiazdę spadły gromy po tym, jak okazało się, że zorganizowała imprezę. Na przyjęciu było wielu gości, a więc złamała zasady bezpieczeństwa. Okazuje się, że dzień przed imprezą gwiazda wróciła z Egiptu. A gdzie 14-dniowa kwarantanna?

Rita Ora ma poważny kryzys wizerunkowy. Fani są na nią wściekli za złamanie zasad bezpieczeństwa! Gwiazda urządziła imprezę z okazji swoich 30. urodzin. Było na niej zdecydowanie więcej gości, niż powinno. Po ostrej krytyce Rita Ora przeprosiła i przyznała, że urządzanie przyjęcia było nieodpowiedzialne.

Jednak teraz dowiadujemy się, że urodzinowa impreza to nie jedyny raz, gdy Rita Ora złamała zasady kwarantanny!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Rita Ora dwukrotnie złamała zasady bezpieczeństwa?

Zagraniczne media donoszą, że Rita Ora dwukrotnie złamała zasady bezpieczeństwa. O jej imprezie urodzinowej wie już cały świat. Teraz wyszły na jaw kolejne wydarzenia.

Wygląda na to, że impreza nie była jedyną sytuacją, gdy gwiazda pop złamała zasady. Mirror donosi, że przed urodzinami Rita Ora miała koncert. Poleciała prywatnym odrzutowcem do Kairu w Egipcie 21 listopada, aby wystąpić w pięciogwiazdkowym hotelu. Zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii przepisami po powrocie do kraju powinna poddać się 14-dniowej kwarantannie. Wiemy na pewno, że tego nie zrobiła, bo już dzień później była jej impreza urodzinowa!

Gwiazdy obowiązują inne zasady?

NAJNOWSZE