Rita Ora zrujnowała opinię restauracji. Po jej urodzinach dostaje pojedyncze gwiazdki

2020-12-03 21:11 es
Rita Ora
Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Niedawno Rita Ora świętowała swoje 30 urodziny. Gwiazda najwyraźniej zapomniała, że jesteśmy w środku światowej, śmiertelnej pandemii, bo urządziła imprezę. Spadły na nią za to gromy. Rita Ora naraziła nie tylko zdrowie i życie wielu osób, ale i opinię restauracji, w której balowała. Miejsce po imprezie dostaje same jednogwiazdkowe opinie!

Coś nam mówi, że te urodziny Rita Ora zapamięta do końca życie. Nie chodzi o to, że 30 to jakiś magiczny wiek, ale o imprezę w środku pandemii. Koronawirus wpłynął na życie ludzi z całego świata. Mnóstwo osób straciło życie i zdrowie. Dla bezpieczeństwa nie zaleca się urządzania hucznych imprez. Najwyraźniej Rita Ora o tym zapomniała... Gwiazda wyprawiła w restauracji przyjęcie urodzinowe. Przyszło jej za to słono zapłacić.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Rita Ora zrujnowała restaurację?

Kontrowersyjne urodziny Rita Ora wyprawiała w Casa Cruz w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. To luksusowa restauracja, w której bawiła się wraz z wieloma znajomymi.

Wokalistka mocno podpadła fanom i nie tylko. Organizowanie przyjęć w czasie pandemii to po prostu narażanie ludzi na śmierć. Tego samego zdania są internauci, którzy po imprezie urodzinowej zasypują restaurację jednogwiazdkowymi opiniami.

- Hotspot Covid pełen gwiazd z listy Z nie noszących masek

- Moja żona niedawno zaraziła się koronawirusem, będąc na pierwszej linii służby zdrowia. Tymczasem wygląda na to, że restaurator ignoruje prawo i robi, co chce, ulegając bogatym gościom, którzy powinni wiedzieć lepiej. Podłe. Zbojkotuj to miejsce.

To tylko niektóre z opinii, które napisali internauci. Po imprezie, którą zorganizowała Rita Ora było ich tyle, że TripAdvisor zdecydował wyłączyć możliwość wystawiania recenzji.

Ze względu na niedawne wydarzenie, które przyciągnęło uwagę mediów i spowodowało napływ opinii, które nie opisują doświadczeń z pierwszej ręki, tymczasowo zawiesiliśmy publikowanie nowych recenzji.

Myślicie, że Rita Ora czegoś się nauczy?

NAJNOWSZE