Rita Ora

i

Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Rita Ora przeprasza za urodzinową imprezę! "Jest mi przykro"

2020-12-01 8:36

Choć od miesięcy cały świat tkwi w sytuacji pandemii i wydawałoby się, że wszyscy wiemy, w jaki sposób możemy osobiście działać, by zahamować rozprzestrzenianie się wirusa, część gwiazd wciąż zdaje się ignorować zalecenia specjalistów. Tym razem podpadła Rita Ora, która nie odpuściła sobie wyprawienia urodzinowej imprezy. Teraz przeprasza za swój brak odpowiedzialności!

Od marca już co najmniej kilkunastu celebrytów oberwało za to, że nie przestrzega zasad reżimu sanitarnego narażając siebie i innych na zarażenia koronawirusem. Niektóre gwiazdy zdają się jednak myśleć, że problem ich nie dotyczy i albo ryzykują zdrowiem, albo wydają miliony na testy i bawią się, "jakby było normalnie" - cytując Kim Kardashian bawiącą się w swoje urodziny na prywatnej wyspie.

Tym razem pod ostrzałem znalazła się Rita Ora, która nie powstrzymała się przed urządzeniem swoich 30. urodzin. Trzydziestka to rzeczywiście dość ważna okazja, czy jednak tak ważna, by ryzykować rozprzestrzenieniem koronawirusa i krytyką fanów?

>> Rita Ora skończyła 30 lat i naraziła się na ostry hejt! „Jak można być tak samolubnym?”

Sonda
Co myślisz o organizowaniu imprez w czasie pandemii?

Rita Ora przeprasza za imprezę

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, Rita Ora zaprosiła około trzydzieści osób do jednego z klubów w Londynie. Wszyscy uczestnicy wchodzili do budynku tylnymi drzwiami, a o ich prywatność dbali ochroniarze. Informacja o imprezie przedostała się do mediów, a na Ritę Orę spłynęła fala krytyki. Teraz gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza za swoje nierozsądne zachowanie.

To była spontaniczna decyzja podjęta z błędnym poglądem, że wychodzimy z lockdownu i to byłoby w porządku… Jest mi bardzo przykro z powodu łamania zasad i rozumiem, że to naraża ludzi na ryzyko. Był to poważny i niewybaczalny błąd w ocenie. Biorąc pod uwagę ograniczenia, zdaję sobie sprawę, jak nieodpowiedzialne były te działania i biorę na siebie pełną odpowiedzialność.

- czytamy na Insta Story gwiazdy.

Rita Ora dodała przy tym, że jest "zawstydzona".

ESKA XD EXTRA

Wiem z pierwszej ręki, jak ciężko ludzie pracują, aby zwalczyć tę straszną chorobę i mam pełną świadomość poświęceń, jakie ludzie i firmy podjęli, aby pomóc nam wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Mimo że to nie pomoże, chcę szczerze przeprosić.

- czytamy dalej.

Impreza w wykonaniu Rity Ory rozeszła się tak szerokim echem, że odniósł się do niej nawet premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, który skrytykował celebrytów za ignorowanie zaleceń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE