Rita Ora

i

Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Rita Ora dostała mandat za zorganizowanie urodzin! Ktoś z gości zadzwonił na policję?

2020-12-02 13:00

Rita Ora od kilku dni jest tematem numer jeden w zagranicznych mediach. Wszystko za sprawą zorganizowania przez nią urodzinowej imprezy. Nie tylko spotkał ją z tego tytułu hejt ale także prawne konsekwencje. Na imprezie pojawiła się policja i wlepiła piosenkarce mandat! Pytanie tylko, kto poinformował stróży o urodzinach? Odpowiedzi na to pytanie właśnie zaczęła szukać Rita, która wszczęła własne śledztwo!

Organizowanie jakichkolwiek spotkań towarzyskich jest obecnie bardzo ryzykowne. Przede wszystkim ze względu na zdrowie, ale także, co tyczy się głównie gwiazd przez wzgląd na krytykę, której w sieci nie brakuje. Mimo tego wiele osób z pierwszych stron gazet idą w zaparte i organizują przyjęcia, być może licząc na to, że nie zostaną zdemaskowani. Ale trudno nie zostać zauważonym, kiedy na Instagram trafia seria fotek z przyjęcia. Tak właśnie zrobiła Rita Ora, która aktualnie musi się mocno tłumaczyć z urządzenia urodzinowej imprezy.

Rita Ora skończyła w tym roku 30 lat. Nic więc dziwnego, że marzyła o tym, by okrągłe urodziny świętować wspólnie z bliskimi. Jednak podczas trwania pandemii pomysł ten nie był zbyt rozsądny. Kiedy więc świat dowiedział się, że urodziny doszły do skutku, Ritę zalała w sieci fala hejtu, a do jej nieodpowiedzialnego zachowania odniósł się nawet sam premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson. Wkrótce Ora zdała sobie sprawę z powagi sytuacji i przeprosiła za swoje zachowanie.

ESKA XD EXTRA
Sonda
Co myślisz o imprezach w czasie epidemii koronawirusa?

To jeszcze nie koniec! Teraz zagraniczne tabloidy zdradzają jeszcze jedną tajemnicę z imprezy piosenkarki. Na przyjęciu w pewnym momencie pojawili się także… stróże prawa! Policjanci nie mieli zamiaru dawać artystce żadnej taryfy ulgowej. Gwiazda otrzymała więc mandat w wysokości 10 000 funtów. Powód? Nielegalne zorganizowana impreza!

RITA ORA BAWI SIĘ W DETEKTYWA. SZUKA OSOBY, KTÓRA ZADZWONIŁA NA POLICJĘ!

No dobrze, Rita Ora mandat przyjęła ale teraz pozostaje jeszcze wyjaśnienie kwestii, skąd panowie policjanci wzięli się w restauracji w której bawiła się artystka? Według zagranicznych źródeł, gwiazda podejrzewa, że któryś z gości po prostu na nią doniósł. Nie chce jednak pozostawić tego bez echa, dlatego właśnie uruchomiła swoje detektywistyczne zmysły i ruszyła ze śledztwem. Póki co jest ono w toku, więc żadnych wniosków jeszcze nie ma.

Tak czy inaczej, nie chcielibyśmy być w skórze osoby, która jest za to odpowiedzialna.

Ps. A jakie jest Wasze zdanie, mandat jej się należał?