Rita Ora

i

Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Rita Ora skończyła 30 lat i naraziła się na ostry hejt! „Jak można być tak samolubnym?”

2020-11-30 15:00

Razem z pandemią pojawił się także zakaz lub ograniczenie organizowania imprez. Nawet te w domowym zaciszu nie są mile widziane. Najczęściej obrywają za to gwiazdy, które każdego dnia zwracają uwagę milionów osób. W ostatnim czasie za zorganizowanie imprezy oberwała nie tylko Cardi B ale także Rita Ora!

Wraz z pandemią pojawił się zakaz bądź ograniczenie organizowania imprez. Dotyczy to również tych zorganizowanych w domowym zaciszu. Bacznie obserwujący swoich idoli fani potrafią wytknąć im najmniejsze błędy, a jeśli w grę wchodzi zdrowie a nawet życie większej ilości osób są bezlitośni.

Rita Ora która 26 listopada skończyła 30 lat nie potrafiła sobie wyobrazić rezygnacji z urodzinowej imprezy. Dlatego postanowiła zaprosić przyjaciół do restauracji i wspólnie z nimi obchodzić okrągłe urodziny. Pytanie tylko, czy warto było aż tak narażać się fanom?

ESKA XD EXTRA

Rita Ora w tym roku skończyła 30 lat. Niestety jej okrągłe, 30 urodziny zbiegły się z trwającą na całym świecie pandemią. Ci, którzy myśleli, że piosenkarka zrezygnuje z urodzinowej imprezy mocno się pomylili. Rita bawiła się razem z przyjaciółmi, gdzie zaprosiła 30 osób do jednej z restauracji w Notting Hill.

– brzmiał komentarz.

– pisał oburzony pracownik jednego ze szpitali.

Rita i jej siostra przyszły do restauracji jako pierwsze. Wszystkie były wystrojone i wyraźnie było widać, że nie mogą się doczekać imprezy. Było wielu gości, wszyscy ubrani bardzo efektownie i wszyscy wchodzili do budynku od tyłu z ochroną, która obstawiała front, aby mieć pewność, że nikt inny nie wejdzie.

– informowało źródło.

FANI OBURZENI ZACHOWANIEM RITY ORY. SĄ BEZLITOŚNI!

Swoim zachowaniem Rita Ora mocno wkurzyła internautów. Liczba gości jak na gwiazdorskie standardy może nie powala, ale jeśli chodzi o czasy pandemii jest powodem do krytyki. Fani zarzucili jej fakt, że nie stosuje się do ogólnych zasad i myśli jedynie o sobie.

Nie mam pojęcia, jak można być tak samolubnym, żeby zrobić coś takiego. To haniebne, żeby imprezować z tyloma osobami podczas pandemii.

Podobnie jak wielu innych poświęciliśmy nasz dzień na przestrzeganie wszelkich zasad, więc to naprawdę frustrujące usłyszeć, że niektórzy nic sobie z tego nie robią. Być może myślą, że zasady ich nie dotyczą, ponieważ są sławni czy bogaci.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
To Joe Alwyn pracował przy płycie Folklore. Taylor Swift wymyśliła Williama Bowery.

Póki co sama Rita Ora jeszcze nie odniosła się do krytyki.

Też, podobnie jak internauci uważacie, że organizowanie takiej imprezy w czasie pandemii to gruba przesada?