Rita Ora skończyła 30 lat i naraziła się na ostry hejt! „Jak można być tak samolubnym?”

2020-11-30 15:00 AM
Rita Ora
Autor: Scott Garfitt/Press Association/East News

Razem z pandemią pojawił się także zakaz lub ograniczenie organizowania imprez. Nawet te w domowym zaciszu nie są mile widziane. Najczęściej obrywają za to gwiazdy, które każdego dnia zwracają uwagę milionów osób. W ostatnim czasie za zorganizowanie imprezy oberwała nie tylko Cardi B ale także Rita Ora!

Wraz z pandemią pojawił się zakaz bądź ograniczenie organizowania imprez. Dotyczy to również tych zorganizowanych w domowym zaciszu. Bacznie obserwujący swoich idoli fani potrafią wytknąć im najmniejsze błędy, a jeśli w grę wchodzi zdrowie a nawet życie większej ilości osób są bezlitośni.

Rita Ora która 26 listopada skończyła 30 lat nie potrafiła sobie wyobrazić rezygnacji z urodzinowej imprezy. Dlatego postanowiła zaprosić przyjaciół do restauracji i wspólnie z nimi obchodzić okrągłe urodziny. Pytanie tylko, czy warto było aż tak narażać się fanom?

ESKA XD EXTRA

Rita Ora w tym roku skończyła 30 lat. Niestety jej okrągłe, 30 urodziny zbiegły się z trwającą na całym świecie pandemią. Ci, którzy myśleli, że piosenkarka zrezygnuje z urodzinowej imprezy mocno się pomylili. Rita bawiła się razem z przyjaciółmi, gdzie zaprosiła 30 osób do jednej z restauracji w Notting Hill.

Rita i jej siostra przyszły do restauracji jako pierwsze. Wszystkie były wystrojone i wyraźnie było widać, że nie mogą się doczekać imprezy. Było wielu gości, wszyscy ubrani bardzo efektownie i wszyscy wchodzili do budynku od tyłu z ochroną, która obstawiała front, aby mieć pewność, że nikt inny nie wejdzie.

– informowało źródło.

FANI OBURZENI ZACHOWANIEM RITY ORY. SĄ BEZLITOŚNI!

Swoim zachowaniem Rita Ora mocno wkurzyła internautów. Liczba gości jak na gwiazdorskie standardy może nie powala, ale jeśli chodzi o czasy pandemii jest powodem do krytyki. Fani zarzucili jej fakt, że nie stosuje się do ogólnych zasad i myśli jedynie o sobie.

Nie mam pojęcia, jak można być tak samolubnym, żeby zrobić coś takiego. To haniebne, żeby imprezować z tyloma osobami podczas pandemii.

– brzmiał komentarz.

Podobnie jak wielu innych poświęciliśmy nasz dzień na przestrzeganie wszelkich zasad, więc to naprawdę frustrujące usłyszeć, że niektórzy nic sobie z tego nie robią. Być może myślą, że zasady ich nie dotyczą, ponieważ są sławni czy bogaci.

– pisał oburzony pracownik jednego ze szpitali.

Póki co sama Rita Ora jeszcze nie odniosła się do krytyki.

Też, podobnie jak internauci uważacie, że organizowanie takiej imprezy w czasie pandemii to gruba przesada?

NAJNOWSZE