Rihanna podzieliła internet...legginsami! Nadszedł czas dekoltu pośladków?

2021-06-15 23:03 es
Rihanna
Autor: Rex Features/East News

Rihanna już od dawna nie jest tylko wokalistką. Gwiazda weszła do biznesu i zajmuje się m.in. sprzedażą ubrań. Do sieci trafiła jej nowa kolekcja, a w niej kontrowersyjne legginsy. Rihanna zaproponowała... dekolt na pośladkach. Głęboko wycięte spodnie do treningu podzieliły użytkowników Twittera.

Rihanna zyskała międzynarodową sławę jako wokalistka. Jej hity takie jak Umbrella czy Diamonds sprawiły, że podbiła nie tylko szczyty list przebojów, ale i serca fanów na całym świecie. Ku rozpaczy fanów jej muzyki, Rihanna od lat zajmuje się czymś innym.

Gwiazda weszła do biznesu z własną marką kosmetyczną. Obecnie działa także na rynku odzieżowym. I właśnie tutaj wzbudziła wielkie kontrowersje.

Czyżby Rihanna właśnie rozpoczęła erę dekoltów na pośladkach?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Rihanna proponuje legginsy z odkrytą pupą

Na stronie Savage X Fenty pojawiła się nowa kolekcja. W niej m.in. legginsy treningowe. Ale nie takie jak widziałyście do tej pory... Rihanna proponuje spodnie do treningu z widocznymi pośladkami. Specjalne wycięcie tworzy dekolt na pupie.

Najwyraźniej Rihanna i legginsy z dekoltem na pośladkach wyprzedzają naszą epokę. Spora część internautów nie jest gotowa na takie rozwiązanie. Zwłaszcza w przypadku odzieży sportowej!

- Uwielbiam Rihannę, ale te legginsy do ćwiczeń Fenty są śmiecie..... Jeden, dwa martwe ciągi/przysiady i ludzie zobaczą, co zjadłeś na obiad

- Zacznijmy normalizować dekolty na pupie! Piersi są okej, a pośladki już nie???

- Do chodzenia po domu 😈😈😈😈

- Cóż, dla mnie - naprawdę nie chcę, aby to był mój widok na siłowni, gdy jestem na bieżni, a dziewczyna na stepperze przede mną ma na sobie jedną parę.

- Kiedy Europejczycy po raz pierwszy postawili stopę na „Czarnym Kontynencie”, mężczyźni byli zdumieni nagim pięknem tamtejszych kobiet. Wygląda na to, że linie modowe próbują przywrócić „dzikich” z powrotem do mody.

Czytamy na Twitterze.

A Wy jesteście gotowe na erę dekoltów na pośladkach?

NAJNOWSZE