Rihanna pozuje w seksownej bieliźnie! To najlepsza reklama Savage x Fenty

2021-06-02 14:00 AM
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Linia bielizny Savage x Fenty, stworzona przez Rihannę ma spore grono wielbicieli. Fanki z całego świata pokochały markę, a sama Rihanna tak bardzo angażuje się w promowanie firmy, że zapomniała o muzyce, co niespecjalnie podoba się jej fanom. Rihanna nie tylko dba o markę, ale także sama ją promuje. W rolę modelki wciela się perfekcyjnie!

Rihanna od kilku lat działa bardziej jako bizneswoman. I choć fani zachwyceni są produktami, jakie oferują jej marki, to i tak z utęsknieniem wyczekują nowości muzycznych, które nie pojawiały się od 2016 roku.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że być może w tym roku RiRi ponownie muzycznie zaskoczy swoich fanów.

Ale póki co artystka bardziej niż na muzyce, skupia się na swoim biznesie. Nie tylko zatrudnia sztab specjalistów, który dba o wizerunek firmy, ale także sama wciela się w rolę modelki, a trzeba przyznać, że Rihanna jest do tego wprost stworzona!

Na Instagramie piosenkarki pojawiły się trzy fotki, na których RiRi pozuje w żółtym seksownym komplecie. Stanik i stringi od Savage x Fenty zwracają uwagę internautów, a sama Rihanna jest świetną reklamą swojej marki.

Minęły 3 minuty myślenia o podpisie… Nie mam nic do powiedzenia 

– podpisała post.

Spójrzcie tylko na zdjęcia poniżej, prawda, że Rihanna świetnie odnajduje się w roli modelki?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE