Rihanna

i

Autor: Rex Features/East News

Rihanna na zmysłowych i zadziornych zdjęciach dla Vogue! Tylko ona tak potrafi

2021-06-03 9:52

Rihanna niezmiennie od lat należy do najseksowniejszych i najpiękniejszych gwiazd światowego showbiznesu. Charyzma piosenkarki sprawia, ze fani są w stanie wybaczyć jej nawet to, że już od kilku lat trudno doprosić się od niej o nową muzykę. RiRi wciąż jednak zachwyca kolejnymi sesjami - tym razem dla Vogue Italia.

O Rihannie już od kilku lat znacznie bardziej na miejscu byłoby mówić "bizneswoman", zamiast "wokalistka". Gwiazda od dawna jest bowiem całkowicie skupiona na rozwijaniu swoich dwóch marek - Savage x Fenty, w ramach których sprzedaje bieliznę oraz Fenty Beauty z kosmetykami. Biznes układa się artystce doskonale - w ubiegłym roku Rihanna trafiła nawet na listę najbogatszych gwiazd Wielkiej Brytanii (to tam bowiem mieszka na stałe).

Rihanna jest w doskonałej sytuacji, bowiem sama jest najlepszą reklamą dla swoich produktów. Seksowna wokalistka najchętniej osobiście pozuje w kolejnych kampaniach reklamowych swojej bielizny, czym skutecznie podnosi temperaturę fanom i wzbudza zainteresowanie mediów. od lat też zachwyca młodzieńczą urodą, którą podkreśla odpowiednimi kosmetykami i makijażem.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Rihanna w Vogue Italia

Teraz Rihanna została bohaterką sesji zdjęciowej w nowym numerze włoskiego Vogue. Fotografowi udało się ująć to, co najbardziej kochają w niej fani - z jednej strony seksapil, a z drugiej dystans do siebie i swobodny stosunek do trendów. Riri pozuje bowiem zarówno w seksownej bieliźnie, jak i w codziennym stroju, jakiego nie powstydziłby się... kloszard :) Jak widać też, moda na zielone włosy, którymi przez miesiące chwaliła się Billie Eilish, zainspirowała również Rihannę.

Zobaczcie zdjęcia! W którym wydaniu Rihanna podoba Wam się najbardziej?