Rihanna wymownym zdjęciem wita prezydenta Joe Bidena! Donald Trump będzie zły

2021-01-21 10:28 kp
Rihanna
Autor: Rex Features/East News

Przez lata w polityce Joe Biden zdążył zdobyć pokaźne grono zwolenników wśród największych gwiazd showbiznesu. Wystarczy przypomnieć, jak licznie artyści namawiali do głosowania na niego podczas kampanii, a dzień inauguracji świętowali jak swój osobisty sukces. Również Rihanna w wymowny sposób powitała nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Zmiana na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w USA w całym 2021 roku. Joe Biden, który w wyborach pokonał Donalda Trumpa, mógł liczyć na wsparcie większej części Amerykanów, wśród których znalazło się też sporo gwiazd. Najsłynniejsi artyści niemal jednogłośnie w czasie kampanii wspierali Bidena, bezlitośnie oceniając kadencję jego poprzednika.

20 stycznia 2021 roku Joe Biden został zaprzysiężony na nowego prezydenta USA. W inauguracji wzięły udział Lady Gaga i Jennifer Lopez, a podczas wieczornego koncertu wystąpili m.in. Jon Bon Jovi, Justin Timberlake, Demi Lovato czy Katy Perry. Inne gwiazdy, jak Ariana Grande, świętowały ten dzień na Instagramie, dodając z tej okazji radosne posty.

>> Tom Hanks, Katy Perry, John Legend, no i Joe Biden! Gwiazdy na Celebrating America [GALERIA]

ESKA XD #014

Rihanna wita Joe Bidena

Postem na Instagramie z okazji inauguracji Joe Bidena pochwaliła się też Rihanna. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej stosunek do Donalda Trumpa jest - mówiąc elegancko - negatywny, a najdobitniej dała temu wyraz latem, kiedy pokazała się w sieci obok graffiti z napisem "F*** Trump". Teraz, gdy prezydentem został Joe Biden, Rihanna wrzuciła wymowne zdjęcie, na którym... wynosi śmieci!

Jestem tu po to, by pomóc

- napisała pod fotką, dodając hasztag #wediditJoe.

Nie będziemy wnikać, co lub kogo symbolizują worki ze śmieciami, prawda? :)

NAJNOWSZE