Tom Hanks, Katy Perry, John Legend, no i Joe Biden! Gwiazdy na Celebrating America [GALERIA]

2021-01-21 8:14 kp

Stany Zjednoczone oficjalnie powitały wczoraj 46. prezydenta Joe Bidena. Po uroczystej ceremonii, podczas której Joe Biden i Kamala Harris złożyli przysięgę, wieczorem przyszedł czas na świętowanie - na wirtualnej imprezie Celebrating America wystąpiły największe amerykańskie gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Inauguracja Joe Bidena była - mimo pandemii - wielkim wydarzeniem w całych Stanach Zjednoczonych. Choć w ceremonii nie mogli uczestniczyć na żywo Amerykanie, zamiast tego śledząc ją z własnych domów, nastrój podniosłości i świętowania można było odczuć nawet przed ekranem.

Podczas inauguracji w Waszyngtonie pojawiło się wiele gwiazd, które wspierały Joe Bidena podczas kampanii. Hymn Stanów Zjednoczonych zaśpiewała Lady Gaga, a tuż po niej na oficjalnej części wydarzenia wystąpiła też Jennifer Lopez. Inni artyści zaśpiewali wieczorem, kiedy to odbył się koncert Celebrating America. Wirtualne show zastąpiło w czasie pandemii bal inauguracyjny, który odbywał się tradycyjnie w dzień zaprzysiężenia nowego prezydenta.

>> Lady Gaga i Jennifer Lopez na inauguracji Joe Bidena! [GALERIA] Nie kryły wzruszenia

ESKA XD #014

Gwiazdy i Joe Biden na Celebrating America

Koncert Celebrating America zgodnie z zapowiedziami poprowadził Tom Hanks. Podczas imprezy wystąpili m.in. Demi Lovato, Katy Perry, John Legend, Justin Timberlake czy John Bon Jovi. Joe Biden obserwował koncert z bliskimi z Białego Domu.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE