Lady Gaga i Jennifer Lopez na inauguracji Joe Bidena! [GALERIA] Nie kryły wzruszenia

2021-01-20 17:54 kp

Joe Biden już oficjalnie został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych! Podczas uroczystości w Waszyngtonie nie zabrakło gwiazd - hymn USA zaśpiewała Lady Gaga, a zaraz po niej wystąpiła Jennifer Lopez. Obie artystki były bardzo podekscytowane i nie ukrywały, że to jeden z najważniejszych występów w ich życiu. Zobaczcie zdjęcia!

Lady Gaga i Jennifer Lopez będą pamiętały ten dzień do końca życia! To właśnie one wystąpiły 20 stycznia 2021 w Waszyngtonie podczas oficjalnej części inauguracji prezydentury Joe Bidena. Gwiazdy już od wielu dni nie kryły, że to dla nich ogromne wyróżnienie i zaszczyt, ale i jeden z najbardziej stresujących momentów, jakie mogły sobie wyobrazić.

Podczas inauguracji Joe Bidena, nowy prezydent Stanów Zjednoczonych oraz wiceprezydent - pierwsza w historii kobieta na tym stanowisku, Kamala Harris - złożyli uroczyste przysięgi. W trakcie uroczystości hymn USA zaśpiewała Lady Gaga, a Jennifer Lopez wykonała jedną z najsłynniejszych amerykańskich pieśni, This Land Is Your Land. Zobaczcie, jak wypadły!

>> Jennifer Lopez zestresowana przed inauguracją Joe Bidena! "To odpowiedzialność"

ESKA XD #014

Lady Gaga i Jennifer Lopez na inauguracji Joe Bidena

Lady Gaga i Jennifer Lopez zostały wyprowadzone na ustawioną przed Kapitolem scenę przez żołnierzy słynnego oddziału marines. Obie były niezwykle wzruszone i podekscytowane - tego nie dało się ukryć! Gaga postawiła podczas tego ważnego dnia na imponującą, czarno-czerwoną suknię, a J. Lo pojawiła się w długim, białym płaszczu.

Widzieliście ich występy? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE