Rihanna chwali się idealną figurą w lawendowej bieliźnie. Co za reklama!

2021-06-21 22:03 es
Rihanna
Autor: Rex Features/East News

Dzięki swojej muzyce Rihanna zyskała międzynarodową popularność i olbrzymie grono fanów. To znacznie ułatwiło jej wejście na rynek biznesu. Dziś znacznie mniej czasu poświęca muzyce. Skupia się na rozwijaniu swoich marek, w tym Savage X Fenty . Rihanna dobrze wie, że dzięki swojej rozpoznawalności sama jest najlepszą promocją. Poza tym spójrzcie tylko na jej figurę. Jest wprost stworzona, by reklamować bieliznę!

Głos i chryzma sprawiły, że Rihanna zawędrowała na szczyty list przebojów. Jej kariera muzyczna robiła wielkie wrażenie. Rihanna dzięki niej stała się rozpoznawalna w wielu krajach świata. Gwiazda postanowiła przekuć popularność i pieniądze. Gdy wystartowała z kolejnymi własnymi markami, była pewna, że ma wśród fanów potencjalnych klientów.

I tak kolejne biznesy Rihanny rozkwitają. Gwiazda może zaoszczędzić masę kasy na kampanie reklamowe. Sama jest najlepszą modelką i influencerką dla swojej marki! Najnowsze zdjęcie na profilu Savage X Fenty to potwierdza.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Rihanna pozuje w bieliźnie Savage X Fenty

Ależ ona ma ciało! Rihanna chętnie chwali się tym, jak bosko leży na niej bielizna Savage X Fenty. Na profilu marki pojawiło się zdjęcie gwiazdy w lawendowym zestawie. Doprawdy trudno o lepszą reklamę!

- Zaoszczędzimy sobie tych 3 minut 🙃

Czytamy w opisie.

To najprawdopodobniej aluzja do wpisu Rihanny. Kilka tygodni temu opublikowała zdjęcie w bieliźnie i napisała pod nim:

- Przez 3 minuty myślałam o podpisie... Nie mam nic do powiedzenia 🥴🧡

Chyba się z nami zgodzicie, że Rihanna i bielizna Savage X Fenty to połączenie, które nie potrzebuje opisów!

NAJNOWSZE