Rihanna na okładce włoskiego Vogue. Fani: „Wygląda jak Joey z Przyjaciół”

2021-06-04 15:00 AM
Rihanna
Autor: instagram / BEEM/Beem/East News

Rihanna wzięła udział w sesji dla włoskiej edycji magazynu Vogue. Hot fotkami kolejny raz udowodniła, że tytuł jednej z najseksowniejszych gwiazd należy również do niej. Zdjęcia wyszły pięknie, a sama modelka wyglądała nieziemsko. Znaleźli się jednak i tacy, którzy zobaczyli w niej kogoś innego niż seksowną piosenkarkę. Niektórzy fani stwierdzili, że RiRi wygląda jak… Joey z Przyjaciół!

Rihanna aktualnie skupia się na promowaniu swojej marki Fenty oraz linii bielizny Savage x Fenty. Oprócz tego bierze udział w sesjach zdjęciowych. Fani za każdym razem zachwycają się urokiem gwiazdy, co jednak nie zmienia faktu, że z utęsknieniem wyczekują na muzyczne nowości od swojej idolki. Rihanna postanowiła jednak potrzymać fanów w niepewności i póki co woli spełniać się jako bizneswoman.

Najnowsza sesja zdjęciowa Rihanny dla włoskiej edycji Vogue przyprawia o zawrót głowy. Piosenkarka wyglądała pięknie, czym jak zwykle zachwyciła swoich fanów. Seksapil w połączeniu z dystansem do siebie to definicja ostatniej sesji dla słynnego magazynu mody. Co na to fani?

Rihanna jak Joey z Przyjaciół? Fani porównują

Oczywiście z zachwytem przyjęli sesję dla Vogue. Jednak jak to zwykle bywa, znaleźli się i tacy, którzy nie mogli powstrzymać się od porównań. Grupka internautów stwierdziła, że na niektórych fotkach, Rihanna przypomina… Joey’a z Przyjaciół! Internautom chodziło w szczególności o scenę, w której Joey robi żart Chandlerowi, nakładając na siebie jego ubrania. 

Wygląda jak Joey z PRZYJACIÓŁ!!

Kocham ją, ale wszystko, co widzę to odcinek @friends z Joeyem

Joey był pierwszy

- pisali internauci.

Wy też widzicie podobieństwo?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE