Rihanna i ASAP Rocky oficjalnie razem po roku spekulacji! Co naprawdę ich łączy?

2020-12-01 7:17 mm
Rihanna i ASAP Rocky
Autor: Rex Features/East News

Czy Rihanna i ASAP Rocky są parą? Minął rok od dnia, kiedy w mediach po raz pierwszy pojawiły się informacje o tym, że artystkę z Barbadosu i znanego rapera łączy coś więcej, niż tylko zawodowe relacje. Teraz temat powrócił na czołówki światowych serwisów, a wszystko przez kolejne wspólne zdjęcia Rihanny i ASAP Rocky'ego. Co ich naprawdę łączy? Czy to przez niego Rihanna rozstała się z Hassanem Jameelem?

Rihanna i A$AP Rocky znów podgrzali plotki na temat swojego romansu!

Dwójka artystów widziana była razem w Nowym Jorku. Wspólne zdjęcia Riri z raperem dla wielu oznaczają, że gwiazda postanowiła oficjalnie przyznać, że ASAP Rocky jest dla niej kimś znacznie więcej, niż znajomym z branży. 

Rihanna i A$AP Rocky parą?

Pierwsze plotki o tym, że Rihanna umawia się z ASAP Rockym, pojawiły się w mediach niemal dokładnie rok temu - w grudniu 2019. Para spędziła wówczas razem większość wieczoru na Fashion Awards w londyńskim Royal Albert Hall. 

Kilka tygodni później Riri dodatkowo podgrzała atmosferę, spędzając w towarzystwie rapera sylwestra w Nowym Jorku. 

W miniony weekend Rihanna i A$AP Rocky znów się spotkali. Tym razem para muzyków widziana była razem podczas wspólnej kolacji. Świadkowie potwierdzają, że piosenkarka i raper spędzili razem wieczór podczas kolacji z niewielką grupą przyjaciół. 

Przypomnijmy, że od wielu miesięcy Rihanna oficjalnie jest singielką. Na początku roku gwiazda rozstała się z Hassanem Jameelem. 

ASAP Rocky wcześniej umawiał się m.in. z Kendall Jenner (byli parą w latach 2016-2017). Z kolej na liście chłopaków Rihanny znajdują się takie gwiazdy, jak Chris Brown czy Drake

Rihanna i ASAP Rocky są rówieśnikami - oboje skończyli w tym roku 32 lata.

Jak myślicie - Rihanna i A$AP Rocky naprawdę są parą? Czy może tylko parą... przyjaciół? Wierzycie w ich romans?

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020
NAJNOWSZE