2020 nie był rokiem miłości. Lista rozstań w szołbiznesie tylko to potwierdza!

2020-11-29 13:06 mm
Paris Jackson i Gabriel Glenn
Autor: Everett Collection/East News

Kto się rozstał w 2020 roku? Które pary szołbiznesu definitywnie przeszły do historii? Jest tego trochę! Na liście zakończonych związków nie brakuje bardzo sławnych nazwisk, a przecież rok 2020 jeszcze się nie skończył... Zobaczcie, dla których par mijający rok 2020 nie okazał się szczęśliwy.

Nieuchronnie zbliża się koniec roku 2020 i powoli w sieci pojawiają się jego pierwsze podsumowania. O tym, że nie był to najlepszy rok w najnowszej historii, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Dla niektórych jednak był to wyjątkowo ciężki okres - do problemów związanych z pandemią, przez którą cierpią niemal wszyscy, w przypadku wielu osób doszły też problemy w życiu osobistym.

Kłopoty w związkach nierzadko kończyły się głośnymi rozstaniami, co w tym roku w szołbiznesie obserwowaliśmy wyjątkowo często.

Które znane pary zakończyły związek w 2020 roku? Sprawdźmy...

Głośne rozstania 2020 roku

Kiedy wkraczaliśmy w 2020 rok, chyba mało kto spodziewał się, że będzie to tak trudny okres. Nie wszyscy wytrzymali trudy związane z pandemią, co odbiło się na pewno na wielu znanych związkach. Choć oczywiście koronawirus nie może tłumaczyć każdego rozpadu związku. W szołbiznesie nie zabrakło też innych powodów, jak zdrady, nuda w związku czy problemy finansowe.

Które znane pary rozstały się w mijającym roku? Przypomnijmy sobie najgłośniejsze rozstania.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.11.2020
NAJNOWSZE