Reese Witherspoon atakuje Trumpa! Marzy jej się polityczna kariera? „Nie mówię nie”

2020-10-29 14:00 AM
Reese Witherspoon
Autor: Invision/Invision/East News Reese Witherspoon

Reese Witherspoon to kolejna osoba, która otwarcie atakuje Donalda Trumpa. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka decyduje się na taki ruch. Teraz przy okazji zabierania głosu w sprawie opowiedziała również o swoich politycznych marzeniach. Ma wiele wspólnego z Kanye Westem!

Reese Witherpoon otworzyła się na temat polityki. Aktorka zabrała głos w sprawie i pozwoliła sobie publicznie ocenić rządy Trumpa. Znana z filmu Legalna Blondynka, gwiazda bez owijania w bawełnę powiedziała co myśli o obecnie panującym w Stanach Zjednoczonych prezydencie. Słowa nie były pochlebne, były za to bardzo dosadne. Oprócz tego Reese wspomniała też o tym co sądzi na temat kandydowania w wyborach. Aktorka miała powiedzieć, że nie wyklucza takiej możliwości!

ESKA XD #007

Czytając jej wypowiedź, na myśl od razu nasuwa nam się Kanye West. I choć z pewnością gdyby artystka miała podchodzić do kandydowania to na pewno nie robiłaby tego w tak szaleńczy sposób.

Przy okazji niedawnego podcastu, Witherspoon zwróciła uwagę na to, że Ameryka potrzebuje „lepszej reprezentacji i równowagi”. Wnioskujemy więc, że dla Reese, Trump nie jest godnym reprezentantem.

Kobiety stanowią 50% populacji, ale nie stanowimy 50% reprezentacji w rządzie, co jest dziwne, zwłaszcza gdy orzekają w sprawach naszych ciał. I brak reprezentacji osób kolorowych, które stanowią dużą, prawie większość tego kraju. A wiesz co z równowagą? Tylko yin i yang. Równowaga mężczyzn i kobiet.

– mówiła aktorka.

REESE WITHERSPOON MARZY O POLITYCE? NIE WYKLUCZA SWOJEJ KANDYDATURY

Oprócz tego, Reese odniosła się do swoich politycznych marzeń. Jasno powiedziała, że otworzyłaby się na nowe wyzwania, a co za tym idzie np. kandydowanie w przyszłości w wyborach prezydenckich.

Nie mówię nie, bo nie wiem, gdzie będę, kiedy będę miała 65 lat.

– mówiła.

44-letnia Reese ma jeszcze 21 lat na zastanowienie się! 😉

Myślicie, że sprawdziłaby się w roli głowy państwa?

NAJNOWSZE