Kanye West wietrzy spisek. Przed wyborami spadła mu liczba followersów

2020-10-28 17:07 es
Kanye West
Autor: RAAK, STFN/Backgrid/East News Uśmiechnięty Kanye West rozmawia przez telefon

Coraz mniej czasu zostało do wyborów prezydenckich w USA. Kanye West poprowadził dość dziwną kampanię i martwi się o swoje poparcie. Raper zauważył, że bardzo spadła mu ostatnio liczba followersów na twitterze. To przez jego wpisy, a może czyjaś ingerencja?

Wybory prezydenckie w USA są tuż za rogiem! 3 listopada będzie dzień wyborów, a amerykanie wskażą swojego nowego prezydenta. Wśród chętnych na to stanowisko znalazł się Kanye West. Raper ogłosił w lipcu, że startuje do Białego Domu. Rywalizuje z urzędującym, republikaninem Donaldem Trumpem i reprezentantem demokratów Joe Bidenem.

Kanye West poprowadził dość specyficzną kampanię. Tuż przed wyborami raper wietrzy spisek. Gdzie są jego followersi?

ESKA XD #007

Kanye West stracił followersów przed wyborami

Nie jest tajemnicą, że social media mają ogromny wpływ na społeczeństwo. Za ich pomocą można wypromować lub zniszczyć dowolnego kandydata. Kanye West wietrzy spisek. Przed wyborami ubyło mu z twittera około 100 000 followersów.

Znany ze swoich otwartych tweetów i tyrad w mediach społecznościowych Kanye West opublikował serię rozmyślających, trzymających się za podbródek emoji. Udostępnił także zrzut ekranu swojego konta.

4 tygodnie temu miałem 31 milionów obserwujących, a teraz przez ostatnie 4 tygodnie miałem 30,9 miliona obserwujących.

Pisał Kanye West.

Myślicie, że twitter celowo zmniejsza mu zasięgi? A może swoimi wpisami Kanye West odstraszył potencjalnych wyborców?

NAJNOWSZE